کد مطلب:  24785 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خوردبین: درگیری‌ام با طارمی دروغ است

خوردبین: درگیری‌ام با طارمی دروغ است

به گزارش آسمونی، شب گذشته این خبر منتشر شد که مهدی طارمی بر سر راه ندادن میهمانانش به تمرین پرسپولیس عصبانی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خوردبین: درگیری‌ام با طارمی دروغ است
خوردبین: درگیری‌ام با طارمی دروغ است

به گزارش آسمونی، شب گذشته این خبر منتشر شد که مهدی طارمی بر سر راه ندادن میهمانانش به تمرین پرسپولیس عصبانی شده و حتی کار به درگیری لفظی او و محمود خوردبین سرپرست با تجربه کشیده است.

 

مهدی طارمی که فصلی پرحاشیه را آغاز کرده بعد از دریافت توپ طلای بهترین بازیکن ایران با یک حاشیه دیگر روبرو شد.


ماجرا این است که تمرین عصر روز شنبه پرسپولیس مهدی طارمی از اینکه اجازه نمی دهند میهمانانش وارد زمین شده و با او عکس بگیرند بشدت عصبانی و ناراحت می شود. اما موضوع مهم تر این است که بعد از این اتفاق خبری در رابطه با درگیری لفظی مهدی طارمی با محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس روی خروجی برخی از سایت ها قرار گرفت.


محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس اما چنین اتفاقی را تکذیب کرد. خوردبین در این رابطه گفت: « در فرودگاه تبریز مهدی طارمی به دو دختر بچه (حدودا 8  و 10 ساله) قول می دهد که آنها را سرتمرین پرسپولیس ملاقات کند. طارمی از علاقه و عشق این بچه ها خوشش آمد و از پدر آن ها خواست که در تمرین تیم در تهران حضور پیدا کنند.»


سرپرست پرسپولیس درباره خبر درگیری طارمی با او هم گفت: « اصلا درگیری درکار نبود. مهدی (طارمی) دلش می خواست که این بچه ها به زمین تمرین بیایند و با آنها عکس بگیرد اما در شرایطی که اجازه حضور به عکاس ها هم داده نشده بود ترجیح دادیم که اجازه ورود این دو هوادار کوچک را به زمین چمن ندهیم.»


خوردبین همچنین افزود:« البته درنهایت  ما اجازه دادیم بچه ها به کنار زمین بیایند و حتی آن ها را روی نیمکت ذخیره ها نشاندیم.»


قدیمی ترین پرسپولیسی تاریخ درباره شایعه درگیری با طارمی گفت:« مهدی(طارمی) بسیار پسر مودب و محترمی است و هرگز چنین کاری نمی کند. طارمی به هیچ وجه حرف بدی نزد فقط در آن شرایط بلند صحبت می کرد و می گفت با وجود اینکه تعداد زیادی همراه کنار زمین است چرا اجازه نمی دهید این دو کودک بیایند که البته عاقبت هم بچه ها آمدند و روی نیمکت تیم نشستند.»

منبع: ورزش سه

: برای دریافت مشاوره درباره خوردبین: درگیری‌ام با طارمی دروغ است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خوردبین: درگیری‌ام با طارمی دروغ است» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید