کد مطلب:  2803 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صدای عاشقانه برای آدم ربایی زهرا دختر 20 ساله

صدای عاشقانه برای آدم ربایی زهرا دختر 20 ساله

  دختر 20 ساله وقتي صداي عاشقانه را از پشت گوشي تلفن شنيد نمي‌دانست در دام يك آدم‌رباي 50 ميليوني مي‌افتد....
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

دختر 20 ساله وقتی صدای عاشقانه را از پشت گوشی تلفن شنید نمی‌دانست در دام یک آدم‌ربای 50 میلیونی می‌افتد. مرد تبهکار این دختر را از همدان به مشهد برد و26 روز زندانی کرد.
به گزارش مشرق به نقل از ایران، زهرا 20 ساله است و پس از 26 روز دوری از خانواده و زندانی شدن در یک مرکز اقامتی غیرمجاز در مشهد از چنگ آدم‌ربایی 47 ساله جان سالم به در برده و با چشمانی گریان تحویل خانواده‌اش شده است.

 

این دختر وحشت زده به خبرنگار گفت: من از طریق پیامک با مردی که اهل یکی از شهرهای شمالی کشور و ساکن کرج است آشنا شدم و ما مدتی با هم تماس تلفنی داشتیم. خیلی شیفته و دلباخته این مرد شده بودم و به عشق وی از خانه فرار کردم و به ملاقاتش رفتم، اما در نخستین دیدار خودم را در برابر مردی دیدم که 47 سال دارد.

 

ابتدا فکر می‌کردم این مرد دوست مرد رؤیاهایم است اما وی به زور مرا سوار خودرویش کرد و با تهدید به محل نامعلومی انتقال داد.

چند روز در حبس بودم و وی می‌گفت اگر تو را رها کنم توسط برادرانت به قتل خواهی رسید.
دختر جوان افزود: او مرا همراه خود به مشهد آورد و در یک مهمانپذیر غیرمجاز زندانی‌ام کرد. در این مدت این آدم حقه‌باز یک میلیون تومان طلاجات من را به زور گرفت و در تماس با خانواده‌ام نیز 50 میلیون تومان پول خواست که توسط پلیس دستگیر شد و من نجات یافتم.

 

آدم ربای 47ساله در چنگ قانون

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی نیز به شوک گفت: با اعلام ربایش دختر جوان از همدان و تماس رباینده پس از گذشت 26 روز با خانواده این دختر از طریق شماره تلفنی در مشهد، پلیس آگاهی خراسان رضوی بلافاصله تحقیقات پرونده را آغاز کرد.

 

سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: پلیس در پیگیری به سرنخ‌هایی دست یافت که باعث دستگیری یک مرد شد.

وی خاطرنشان کرد: عامل آدم‌ربایی با ارائه شماره حساب بانکی به خانواده دختر جوان درخواست 50 میلیون تومان پول در ازای آزادی گروگان داشت و تهدید کرده بود در صورتی که خواسته‌اش عملی نشود گروگان خود را به قتل خواهد رساند.

 

کارآگاهان با شناسایی صاحب حساب بانکی که بقالی در مشهد بود وی را دستگیر کردند.
صاحب یک سوپرمارکت اظهارداشت: مردی47 ساله با ظاهری موجه از چندی پیش مقداری خرید به صورت نسیه از من داشته و شماره حسابم را با این ادعا که اقوامش می‌خواهند برای وی پول واریز کنند گرفته است. با این اطلاعات کارآگاهان موفق شدند این آدم‌ربای 47 ساله که اسماعیل نام دارد را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند. بنا بر این گزارش، دختر رهایی یافته از چنگ آدم‌ربا نیز به خانواده‌اش تحویل داده شد.

: برای دریافت مشاوره درباره صدای عاشقانه برای آدم ربایی زهرا دختر 20 ساله فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «صدای عاشقانه برای آدم ربایی زهرا دختر 20 ساله» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید