کد مطلب: 15966 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریع لاغر شویم

سریع لاغر شویم

دو مطلب درباره لاغر شدن مطمئن بدون خوردن داروهای شیمیایی و عمل های خطرناک که آسمونی انتخاب کرده است . ...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دو مطلب درباره لاغر شدن مطمئن بدون خوردن داروهای شیمیایی و عمل های خطرناک که آسمونی انتخاب کرده است .   

اولین راه :
بهترین دستور برای لاغرشدن و کوچک شدن شکم این است که برای صبحانه فقط میوه بخوریم مخصوصا میوه های کم قند و کم چربی.
اگر می خواهید لاغر شوید و شکم شما کوچک شود باید مدتی صبحانه ی خود را به خوردن میوه اختصاص دهید و تا ظهر غذای دیگری نخورید.
بهترین میوه برای این کار مرکبات و انواع آلو و گوجه و گلابی است و بقیه ی میوه ها نیز در این مورد مفیدند. وقتی شما چند روز صبح میوه مثلا لیمو یا پرتقال خوردید و تا ظهر غذای دیگری نخوردیدمشاهده خواهید کرد که چربی شکم شما آب شده و می توانید ورزش کنید و شکم بند ببندید.
چرا خوردن میوه در صبح لاغر می کند؟
وقتی شما صبح میوه ی ترش بخورید غذایی خورده اید که دارای بهترین ویتامین ها و فلزاتی است که در عمل ساختمان و ترمیم سلول هانظیر ندارد. دستگاه های ترمیم و سازنده ی بدن به کمک نور آفتاب و این عوامل ساختمانی مشغول کار می شوند و چون در این میوه قند و چربی نیست برای سوخت وساز از ذخیره های بدن استفاده خواهند کرد.

منبع : اسرار خوراکی ها، دکتر غیاث الدین جزایری       

دومین راه :
مهمترین فایده زنجبیل این است که زودتر غذا را هضم و جذب میکند و موادی که در این گیاه وجود دارد باعث میشود که کار روده و معده بهتر انجام  شود ؛یعنی کار آیی خوبی داشته باشد. محققان به این نتیجه رسیدند که زنجبیل چند تا آنزیم از خود ترشح میدهد که همین آنزیمهای مترشحه سبب بهتر هضم شدن غذا میشود
پس گنجاندن زنجبیل و سیر در برنامهٔ غذایی یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش وزن است، این گیاه دارویی به دلیل خاصیت چربی سوزی که دارد اگر همزمان با غذا مصرف شود می‌تواند به راحتی چربی‌ها را تحریک کرده و در مواردی نیز به کاهش وزن نیز کمک می‌کند.


زنجبیل را می‌توان در ماست، غذا و یا سبزی‌های تفت داده شده میل کرد. این گیاه به دلیل داشتن ماده‌ای اسیدی در بافت خود آنزیم‌های معده را تحریک کرده و موجب افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن می‌شود.
بنابراین زنجبیل را همزمان با غذا میل کنید تا میزان چربی دریافتی بدن انسان را کنترل کند و از جذب چربی‌های اضافی درون اندام‌ها پیشگیری کند و همچنین چربی های اضافه بدنتان را بسوزاند.

منبع : hidoctor.ir    

   

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «سریع لاغر شویم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?