کد مطلب: 39744 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه لجستیک، زنجیره تامین، صنایع و تجهیزات وابسته

نمایشگاه لجستیک، زنجیره تامین، صنایع و تجهیزات وابسته

نمایشگاه لجستیک، زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نمایشگاه لجستیک، زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه لجستیک و زنجیره تامین، صنایع و تجهیزات وابسته می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه لجستیک و زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته

مجری نمایشگاه : شرکت نمایشگاهی میلاد نور

محل برگزاری نمایشگاه : تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 31 شهریور الی 3 مهرمعرفی نمایشگاه لجستیک، زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته

نمایشگاه بین المللی لجستیک، زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته (Iran Logistics) از 31 شهریور الی 3 مهر در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

پورتال آسمونی : نمایشگاه بین المللی لجستیک، زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته (Iran Logistics) با حضور بیش از چهل کشور مختلف، مهم ترین نمایشگاه در صنایع مربوط به حوزه لجستیک است. هدف نمایشگاه لجستیک تهران، عرضه به روزترین دانش ها و فناوری ها در صنعت لجستیک و حمل و نقل است.

چهارمین نمایشگاه لجستیک، زنجیره تامین و توزیع در شرایط و مقطع زمانی برگزار می گردد که کشور ایران از جایگاه اقتصادی و سیاسی ویژه ای برخوردار است. با توجه به رویدادهای کشورهای منطقه و توافقات به عمل آمده، این نمایشگاه با گردهم آوری کلیه عوامل مرتبط با لجستیک، زنجیره تامین و توزیع، محلی برای نمایش توانمندی های داخلی و خارجی و زمینه ساز دستیابی به بازارهای جدید به شمار می رود.

همچنین با ایجاد پیوندهای اقتصادی وانتقال فناوری های پیشرفته با کشورهای منطقه و دنیا، گامی جهت همسویی و نقش آفرینی استراتژی های کلان ایران، تقویت بنیه ارزی و تداوم رشد اقتصادی و حمایت همه جانبه هدفمند از صادرات کالا و خدمات خواهد بود.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «نمایشگاه لجستیک، زنجیره تامین، صنایع و تجهیزات وابسته»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?