کد مطلب:  37658 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیورپول 1 - 0 هادرسفیلد ؛ برد با طعم گل سه امتیازی صلاح

لیورپول 1 - 0 هادرسفیلد ؛ برد با طعم گل سه امتیازی صلاح

بازی دو تیم لیورپول و هادرسفیلد شب گذشته برگزار شد که با برد تیم لیورپول همراه بود .به گزارش آسمونی ، بازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم لیورپول و هادرسفیلد شب گذشته برگزار شد که با برد تیم لیورپول همراه بود . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم لیورپول و هادرسفیلد شب گذشته در ورزشگاه جان اسمیت برگزار شد که با تک گل صلاح بازی به نفع تیم لیورپول به اتمام رسید .

نیمه اول

دقایق ابتدایی بازی دو تیم در حال محک زدن یک دیگر بودند و دست به حملات پی در پی نزدند . لیورپول مالک توپ و میدان بود و تیم هادرسفیلد با دفاع منسجم جلوی حملات این تیم را گرفته بود .

لیورپول 1 - 0 هادرسفیلد ؛ برد با طعم گل سه امتیازی صلاح
لیورپول 1 - 0 هادرسفیلد ؛ برد با طعم گل سه امتیازی صلاح

اما سرانجام لیورپول در دقیقه 23 به گل رسید . پاس در عمق ژردان شکیری به صلاح رسید و این بازیکن از سمت راست با یک شوت پای چپ توپ را وارد دروازه کرد . هنوز چند دقیقه از گل صلاح نگذشته بود که هادرسفیلد می توانست دروازه را باز کند . روی یک شوت زیبا از هوگ توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و دروازه آلیسون بسته ماند . در اواخر نیمه نیز ضربه آزاد تیم هادرسفیلد توسط بلینگ زده شد که از کنار دروازه به بیرون رفت و بازی با همان تک گل صلاح به اتمام رسید .

نیمه دوم

در نیمه دوم نیز بازی تب و تاب خاصی نداشت و دو تیم تلاش دو تیم برای گلزنی راه به جایی پیدا نکرد . در دقیقه 54 ضربه سر موی توسط آلیسون مهار شد و دروازه تیم لیورپول بسته ماند . در ادامه در دقیقه 63 ، صلاح پا به توپ شد ولی ضربه او از کنار دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت . تیم هادرسفیلد برای جبران گل خورده شده جلو کشید ولی راه به جایی نبرد . در دقیقه 82 تیم هادرسفیلد می توانست گل مساوی را به ثمر برساند ولی ضربه مونیه در دهانه دروازه با بی دقتی به بیرون رفت . بازی در نهایت با تک گل بازیکن مصری به اتمام رسید تا این تیم با منچستر سیتی هم امتیاز شده و بدلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار بگیرد .

: برای دریافت مشاوره درباره لیورپول 1 - 0 هادرسفیلد ؛ برد با طعم گل سه امتیازی صلاح فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «لیورپول 1 - 0 هادرسفیلد ؛ برد با طعم گل سه امتیازی صلاح» در کادر زیر بنویسید :

8 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید