کد مطلب: 48038 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک

لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم خنک و لیورپول در چارچوب رقابت ها لیگ قهرمانان اروپا برگزار...
زمان مطالعه: 2 دقیقه


به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم خنک و لیورپول در چارچوب رقابت ها لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن مدافع عنوان قهرمانی موفق شد از پس تیم بلژیکی بر بیاید و خود را از بحران خارج کند .

بازی از همان ابتدا با برتری تیم لیورپول آغاز شد ، تیم ختک بلژیک که مشخصا توانایی دفاع در برابر بازیکنان تراز اول تیم لیورپول را نداشت در همان دقیقه 2 مسابقه دروازه تیمش را باز شده دید . روی حرکت عالی روبرتو فیرمینو و پاس در عرض این بازیکن برای الکس چمبرلین ، این هافبک ، با یک ضربه دقیق و زمینی موفق شد توپ را وارد دروازه تیم خنک کرده تا حساب کار 1 بر صفر به سود تیم لیورپول شود .

در ادامه تیم خنک کمی جلو کشید و می توانست حتی به گل تساوی دست یابد . موقعیت های متوالی تیم خنک هر یک به طرزی روانه دروازه تیم لیورپول شد اما توپی از خط دروازه لیورپول عبور نکرد تا همچنان دروازه آلیسون بسته باقی بماند . اما در نهایت در دقیقه 27 تیم خنک به گل دست یافت اما داور مسابقه با استفاده از VAR صحنه را بازبینی کرد و گل را بدلیل آفساید مردود اعلام کرد .

در نیمه دوم مسابقه ، تیم لیورپول همانند نیمه اول بازی را طوفانی آغاز کرد و موفق شد توسط چمبرلین با یک سوپر گل ، به گل دوم دست پیدا کند . باز هم روی همکاری روبرتو فیرمینو و پاس در عرض برای چمبرلین ، این بازیکن با یک ضربه بیرون پای تماشایی ، توپ را به تیرک افقی دروازه اصابت داد و توپ وارد دروازه تیم خنک شد تا روز خوب چمبرلین بهتر از قبل شود .

حملات تیم خنک به روی دروازه تیم لیورپول اگرچه کم بود اما بسیار مهلک و خطرناک بود . این تیم روی چندین صحنه می توانست دروازه لیورپول را باز کند اما در ضربات آخر دچار مشکل می شد و این تیم لیورپول بود که رفته رفته بر بازی مسلط می شد و موفق شد در دقیقه 77 گل بعدی را نیز به ثمر برساند .روی حرکت عالی و تمرین شده بازیکنان تیم لیورپول ، محمد صلاح صاحب موقعیت شد و با یک پاس در عمق ، سادیو مانه را پا به توپ کرد و مانه نیز موفق شد با یک ضربه فنی و دقیق توپ را راهی دروازه تیم خنک کرده تا حساب کار 3 بر 0 به سود تیم لیورپول شود .

اما این پایان کار نبود . تیم خنک که دیگر آب از سرش گذشته بود ، جلو کشید تا شاید اختلاف را کمتر کند اما جلوکشیدن بازیکنان این تیم به معنی راحت تر شدن کار وینگر های سرعتی تیم لیورپول بود و به همین دلیل چهارمین گل تیم لیورپول نیز به ثمر رسید .

این بار سادیو مانه پا به توپ جلو رفت و توپ را در اختیار محمد صلاح قرار داد و صلاح نیز با عبور از بین مدافعین تیم خنک موفق شد با ضربه ای دقیق توپ را به تور دروازه خنک رسانده و برتری تیم لیورپول را یک عدد دیگر افزایش دهد .

اما تیم خنک موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند . تنها یک دقیقه بعد از گل محمد صلاح و در دقیقه 88 ، پاس اندوگالا به اودی رسید تا این بازیکن با یک ضربه دقیق تنها گل تیم خنک را به ثمر برساند و اجازه کلین شیت را به آلیسون بکر ندهد .

در نهایت بازی با برتری 4 بر 1 تیم لیورپول به اتمام رسید تا این تیم بعد از ناپولی در رده دوم جدول قرار گرفته و از لحاظ صعود به دور بعد تا حدود بسیار زیادی خیالش راحت شود .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?