کد مطلب:  48038  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک

لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم خنک و لیورپول در چارچوب رقابت ها لیگ قهرمانان اروپا برگزار...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک
لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم خنک و لیورپول در چارچوب رقابت ها لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن مدافع عنوان قهرمانی موفق شد از پس تیم بلژیکی بر بیاید و خود را از بحران خارج کند . بازی از همان ابتدا با برتری تیم لیورپول آغاز شد ، تیم ختک بلژیک که مشخصا توانایی دفاع در برابر بازیکنان تراز اول تیم لیورپول را نداشت در همان دقیقه 2 مسابقه دروازه تیمش را باز شده دید . روی حرکت عالی روبرتو فیرمینو و پاس در عرض این بازیکن برای الکس چمبرلین ، این هافبک ، با یک ضربه دقیق و زمینی موفق شد توپ را وارد دروازه تیم خنک کرده تا حساب کار 1 بر صفر به سود تیم لیورپول شود . در ادامه تیم خنک کمی جلو کشید و می توانست حتی به گل تساوی دست یابد . موقعیت های متوالی تیم خنک هر یک به طرزی روانه دروازه تیم لیورپول شد اما توپی از خط دروازه لیورپول عبور نکرد تا همچنان دروازه آلیسون بسته باقی بماند . اما در نهایت در دقیقه 27 تیم خنک به گل دست یافت اما داور مسابقه با استفاده از VAR صحنه را بازبینی کرد و گل را بدلیل آفساید مردود اعلام کرد . در نیمه دوم مسابقه ، تیم لیورپول همانند نیمه اول بازی را طوفانی آغاز کرد و موفق شد توسط چمبرلین با یک سوپر گل ، به گل دوم دست پیدا کند . باز هم روی همکاری روبرتو فیرمینو و پاس در عرض برای چمبرلین ، این بازیکن با یک ضربه بیرون پای تماشایی ، توپ را به تیرک افقی دروازه اصابت داد و توپ وارد دروازه تیم خنک شد تا روز خوب چمبرلین بهتر از قبل شود . حملات تیم خنک به روی دروازه تیم لیورپول اگرچه کم بود اما بسیار مهلک و خطرناک بود . این تیم روی چندین صحنه می توانست دروازه لیورپول را باز کند اما در ضربات آخر دچار مشکل می شد و این تیم لیورپول بود که رفته رفته بر بازی مسلط می شد و موفق شد در دقیقه 77 گل بعدی را نیز به ثمر برساند .

liverpool-wins-against-genk-in-champions-league-3rd-night-2019-2020
liverpool-wins-against-genk-in-champions-league-3rd-night-2019-2020

روی حرکت عالی و تمرین شده بازیکنان تیم لیورپول ، محمد صلاح صاحب موقعیت شد و با یک پاس در عمق ، سادیو مانه را پا به توپ کرد و مانه نیز موفق شد با یک ضربه فنی و دقیق توپ را راهی دروازه تیم خنک کرده تا حساب کار 3 بر 0 به سود تیم لیورپول شود . اما این پایان کار نبود . تیم خنک که دیگر آب از سرش گذشته بود ، جلو کشید تا شاید اختلاف را کمتر کند اما جلوکشیدن بازیکنان این تیم به معنی راحت تر شدن کار وینگر های سرعتی تیم لیورپول بود و به همین دلیل چهارمین گل تیم لیورپول نیز به ثمر رسید . این بار سادیو مانه پا به توپ جلو رفت و توپ را در اختیار محمد صلاح قرار داد و صلاح نیز با عبور از بین مدافعین تیم خنک موفق شد با ضربه ای دقیق توپ را به تور دروازه خنک رسانده و برتری تیم لیورپول را یک عدد دیگر افزایش دهد . اما تیم خنک موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند . تنها یک دقیقه بعد از گل محمد صلاح و در دقیقه 88 ، پاس اندوگالا به اودی رسید تا این بازیکن با یک ضربه دقیق تنها گل تیم خنک را به ثمر برساند و اجازه کلین شیت را به آلیسون بکر ندهد . در نهایت بازی با برتری 4 بر 1 تیم لیورپول به اتمام رسید تا این تیم بعد از ناپولی در رده دوم جدول قرار گرفته و از لحاظ صعود به دور بعد تا حدود بسیار زیادی خیالش راحت شود .

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ خنک 1 - 4 لیورپول ؛ گل باران لک لک ها در بلژیک» در کادر زیر بنویسید :

5 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید