کد مطلب:  31792 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد

لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد

لیورپول در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه 3-0 منچسترسیتی را شکست داد و گام بلندی به...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد
لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد

لیورپول در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه 3-0 منچسترسیتی را شکست داد و گام بلندی به سوی مرحله بعد برداشت. به گزارش آسمونی ، قرمزها در این دیدار با ارائه یک نمایش حساب شده، سه بار دروازه سیتی را باز کردند و در مقابل اجازه ندادند تا شاگردان پپ گواردیولا حتی یک بار هم به گل برسند و به این ترتیب، اکنون امید زیادی برای رسیدن به جمع 4 تیم پایانی رقابت های این فصل لیگ قهرمانان دارند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ بیشتر در میانه زمین در گردش بود. در حالی بازیکنان منچسترسیتی در تلاش بودند که با کنترل توپ و میدان، بر بازی مسلط شوند، این لیورپولی ها بودند که در دقیقه 12 به گل رسیدند. روی یک ضدحمله بود که محمد صلاح با یک پاس خوب، فیرمینو را صاحب موقعیت کرد اما این ستاره برزیلی نتوانست از موقعیت استفاده کند ولی با هوشمندی، توپ را به صلاح برگرداند و او هم با ضربه ای محکم، کار را تمام کرد.

liverpool-manchester-city-result
liverpool-manchester-city-result

بازیکنان سیتی که انتظار این گل زودهنگام را نداشتند، برای دقایقی تحت تاثیر این گل بودند و این فرصتی به لیورپولی ها داد تا باز هم روی دروازه این تیم موقعیت سازی کنند و در دقیقه 21 به گل دوم برسند. روی اشتباه مدافعان سیتی، جیمز میلنر با یک پاس در عرض، الکس اکسلید چمبرلین را پشت محوطه جریمه سیتی صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه ادرسون فرستاد. بعد از این گل بازیکنان سیتی بر فشار حملات شان افزودند اما توان عبور از خط دفاعی منسجم لیورپولی ها را نداشتند. در مقابل این بازیکنان لیورپول بودند که با انتقال های سریع در فاز هجومی، کار را برای تیم حریف سخت کردند و سرانجام در دقیقه 31 به گل سوم رسیدند. روی اشتباه اوتامندی بود که توپ پشت محوطه جریمه سیتی به صلاح رسید و روی ارسال دیدنی او، سادیو مانه با ضربه سر کار را تمام کرد. در دقایق باقی مانده نیمه اول، تلاش بازیکنان سیتی برای در اختیار گرفتن بازی ثمری نداشت و باز هم این لیورپولی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد می کردند. در نهایت این نیمه با همان سه گل به سود لیورپول به پایان رسید. نیمه دوم را سیتی بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه 50 یکی از گل های خورده را جبران کنند اما ضربه سر نیکلاس اوتامندی از بالای دروازه به بیرون رفت. 5 دقیقه بعد نوبت دی بروین بود که با یک ارسال دیدنی، دروازه لیورپول را در آستانه باز شدن قرار داد اما حضور به موقع الکساندر آرنولد، مانع گلزنی داوید سیلوا شد.

لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد
لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد

برتری سیتی ادامه داشت اما نمایش تدافعی تر لیورپولی ها نسبت به نیمه اول، مانع از ایجاد موقعیت های خطرناک روی دروازه این تیم می شد. هرچند در دقایق پایانی، بازیکنان سیتی توانستند یکی دو موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کنند اما در نهایت نتوانستند به گل برسند و بازی با همان سه گل به سود لیورپول به پایان رسید. منبع: Varzesh3

: برای دریافت مشاوره درباره لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیورپول 3 - 0 منچستر سیتی : سلاخی شاگردان پپ در آنفیلد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید