کد مطلب: 18491 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تساوی لیورپول مقابل منچستر یونایتد/رضایت مورینیو از کسب یک امتیاز

تساوی لیورپول مقابل منچستر یونایتد/رضایت مورینیو از کسب یک امتیاز

به گزارش آسمونی، تیم های فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد حساس ترین بازی هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم های فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد حساس ترین بازی هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر انگلیس را دوشنبه شب در ورزشگاه آنفیلد برگزار کردند که این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.

2245320

در نیمه نخست این مسابقه حساس، دو تیم بازی نسبتا برابری را ارایه کردند و حساسیت کار باعث شده بود موقعیت های گل زیادی خلق نشود. در این نیمه خطاهای بازیکنان و البته واکنش کلوپ و مورینیو بیش از هر چیزی خودنمایی می کرد.

در اوایل نیمه دوم زلاتان یک موقعیت خوب را از دست داد و بعد از آن نوبت فرصت های لیورپول رسید. ضربه زیبای امره جان که با واکنش عالی دخیا همراه شد و نیز ضربه دیدنی کوتینیو از جمله موقعیت های شاگردان کلوپ بود.

فشار لیورپول در دقایق پایانی هم ثمری نداشت و این تیم برابر شیاطین سرخ بدون گل متوقف شد. منچستر یونایتد از کسب یک امتیاز در این مسابقه کاملا راضی بود.

تیم لیورپول با این تساوی خانگی 17 امتیازی شد و در رده چهارم جدول باقی ماند. منچستر یونایتد هم با 14 امتیاز تیم هفتم جدول است. در صدر جدول تیم منچستر سیتی 19 امتیازی ایستاده و آرسنال بخاطر تفاضل گل ضعیف تر در رده دوم قرار دارد.

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «تساوی لیورپول مقابل منچستر یونایتد/رضایت مورینیو از کسب یک امتیاز»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?