کد مطلب: 43980 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش لینک سازی حرفه ای (لینک بیلدینگ)

آموزش لینک سازی حرفه ای (لینک بیلدینگ)

یکی از سیگنالهای سئو که باعث قرار گرفتن وب سایتی در نتایج بالای جستجوی گوگل می شود داشتن بک لینک از وب سایتهای دیگر می باشد. اما سایر مدیران و رقیبان شما ممکن
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لینک سازی حرفه ای

لینک سازی یا لینک بیلدینگ که از عبارت انگلیسی Link Building دریافت شده است به مجموعه فعالیت های شما جهت کسب بک لینک های معتبر از صفحات اینترنتی جهت ارتقای جایگاه خود در نتایج گوگل گفته میشود. برای آشنایی بیشتر با آموزش لینک سازی حرفه ای (لینک بیلدینگ) این بخش آسمونی را بخوانید چرا که به معرفی لینک بیلدینگ می پردازیم.با آسمونی همراه باشید.

آموزش لینک سازی حرفه ای (لینک بیلدینگ)

یکی از سیگنالهای سئو که باعث قرار گرفتن وب سایتی در نتایج بالای جستجوی گوگل می شود داشتن بک لینک از وب سایتهای دیگر می باشد. اما سایر مدیران و رقیبان شما ممکن است حاضر به انجام این کار نباشند و نمی توانید به سادگی از بسیاری از وب سایتها بک لینک دریافت کنید.فرایندی که باعث می شود لینک سایت شما در سایر وب سایتها قرار گیرد را به اصطلاح لینک بیلدینگ یا Link Building می گویند. در واقع لینک بیلدینگ به فرایندی گفته می شود که با ایجاد شبکه ای از بک لینکها، باعث افزایش پیج رنک و بالار رفتن سایت در نتایج جستجو می شود.

مراحل انجام لینک بیلدینگ بصورت حرفه ای

1- از ایجاد بیشمار بک لینک و اسپم خودداری کنید.
2- از ایجاد بک لینکهایی با Anchor Text یکسان خودداری کنید.
3- در Anchor Text ها از کلمات کلیدی استفاده کنید.
4- قرار گرفتن لینک وب سایت شما در متن سایر وب سایت ها تاثیر بیشتری روی سئو دارد.
5- سایتهایی که پیج رنک بالاتری دارند و با سایت شما مرتبط هستند را انتخاب کنید.
6- در بک لینک گرفتن از سایتهای اسپمر و مشکوک خودداری کنید.

اگر بک لینکها برای سئو سایت اثر منفی ایجاد کنند چه باید کرد؟
در هنگام بک لینک گرفتن باید به خوبی دقت کنید که بک لینکها را از چه سایتی با چه محتوایی و چه پیج رنکی دریافت می کنید و اگر در مورد سلامت بک لینکها تردید داشتید باید از ابزار Disavow Tool استفاده کنید و با معرفی آن بک لینکها به گوگل از تاثیر منفی آنها بر روی سئو سایت خود جلوگیری کنید.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش لینک سازی حرفه ای (لینک بیلدینگ)»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?