کد مطلب:  45707 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کار با نرم افزار اسنپ چت

کار با نرم افزار اسنپ چت

اسنپ چت یک برنامه پیام رسان چند رسانه ای است که در سطح جهانی از آن استفاده میشود این برنامه توسط Snap Inc ساخته شده است.
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

برنامه اسنپ چت

برنامه اسنپ‌ چت یکی از برنامه های پرطرفدار است که شما می توانید در آن عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید. این برنامه ویژگی های بسیار عالی و جذابی دارد و می توانید از فضای آن خیلی لذت ببرید. در اینجا می خواهیم به شما آموزش دهیم تا چگونه یک اکانت برای خود در این برنامه ایجاد کنید و بتوانید با دوستان خود و دیگر افراد به صورت تصویری ارتباط برقرار کنید و همچنین قابلیت های مهم و کاربردی اسنپ چت را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی از این برنامه برای کارهای خود استفاده کنید. در ابتدا شما می توانید آخرین نسخه اسنپ چت را برای اندروید دانلود نمایید. 

امکانات برنامه اسنپ چت

استفاده از فیلتر ها در اسنپ چت
برای گرفتن اولین اسنپ خود باید روی آیکون دایره مانندی که در تصویر مشاهده می کنید کلیک کنید تا عکس گرفته شود یا روی آن نگه دارید تا فیلم برداری نمایید. اما این پایان کار نیست. انواع فیلتر ها و قابلیت های دیگر وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده نمایید.
شما در مرحله قبل می خواستید که از چهره خود عکس برداری یا فیلم برداری کنید تا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. وقتی که روی چهره خود نگه می دارید یا کلیک می کنید، یکسری آیکون ها دایره ای مانند در پایین صفحه برای شما نمایان می شود. به این ها Lense گفته می شود. برای مشاهده فیلتر های بیشتر کافی است آن ها را به سمت راست یا چپ بکشید تا فیلتر های بیشتری برای شما نشان داده شود.
با انتخاب کردن هر کدام از این فیلتر ها، یک سری افکت ها بر روی صورت شما قرار خواهد گرفت و در انواع مختلف وجود دارند و با توجه به سلیقه خود از آن ها استفاده نمایید.

ویرایش اسنپ خود
زمانی که اسنپ خود را می گیرید، یک سری آیکون نمایان می شود. آیکون ضربدر که در گوشه بالا سمت چپ قرار دارد، برای حذف کردن این اسنپ می باشد. در کنار سمت راست نیز انواع تنظیمات برای ویرایش عکس می باشد. با استفاده از این آیکون ها می توان نوشته بر روی عکس یا فیلم خود قرار دهید، اضافه کردن استیکر، برش زدن تصویر و …
همچنین یکسری فیلتر ثانویه نیز وجود دارد که با فیلتر ها اول قبل عکس برداری یا فیلم برداری متفاوت است. می توانید به دلخواه از میان همه فیلتر های این قسمت یکی را برای خود انتخاب نمایید.
آیکون آخری که در قسمت ویرایش تصاویر هست، برای ایجاد زمان روی اسنپ شما می باشد. بدین معنا که شما مدت زمانی که دوستانتان می توانند این اسنپ شما را مشاهده کنند تعیین می کنید.
زمانی که تمامی این کار های بالا را انجام دادید، نوبت به آن می رسد که اسنپ خود را ارسال نمایید. روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید تا برای شما ارسال شود. همچنین در گوشه صفحه آیکونی برای دانلود نیز می باشد که می توانید عکس خود را دانلود نمایید یا آن را با استفاده از آیکون کناری آن را به عنوان استوری ارسال نمایید.
زمانی که روی آیکون ارسال کلیک می کنید، نیاز است تا مخاطبین خود را مشخص نمایید تا این اسنپ برای آن ها ارسال شود. دوستان خود را مشخص نمایید یا از گزینه های My Story، Our story یا گروه هایی که ساخته اید استفاده کنید. دوباره روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید.

برقراری ارتباط با دوستان خود در اسنپ چت
اسنپ چت تنها یک برنامه برای ارسال تصاویر یا فیلم برای دیگران نمی باشد. بلکه می توانید به چت کردن با دوستان خود نیز بپردازید و تماس تصویری با آن ها برقرار کنید.
برای انجام دادن این کار وارد اسنپ چت شوید و از گوشه سمت چپ به داخل انگشت خود را بکشید تا لیست دوستان شما نمایان شود. روی هر کدام از آن ها که می خواهید کلیک کنید تا یک مکالمه ایجاد کنید. درون آن گزینه های متفاوتی وجود دارد که با انتخاب کردن آن ها می توانید عکس ارسال کنید یا تماس برقرار نمایید.

بررسی قسمت Discover در اسنپ چت
در این قسمت شما می توانید اسنپ های بقیه افراد، برند های بزرگ، روزنامه ها، مجله ها و … را مشاهده نمایید. برای دیدن آن ها کافی است روی هر کدام کلیک کنید تا از استوری ها، فیلم ها و عکس های آن ها نیز لذت ببرید.

لینک دانلود آی او اس (اپ استور)
https://apps.apple.com/us/app/snapchat/id447188370
لینک دانلود اندروید (گوگل پلی)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snapchat.android&hl=en&gl=US

: برای دریافت مشاوره درباره کار با نرم افزار اسنپ چت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کار با نرم افزار اسنپ چت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید