کد مطلب:  13005 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر پانزدهم

نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر پانزدهم

1394/09/28بازیهای هفته پانزدهم لیگ برتر انجام شد و با پایان نیم فصل اول تیم استقلال خوزستان در صدر جدول قرار گرفت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
league
league

1394/09/28

بازیهای هفته پانزدهم لیگ برتر انجام شد و با پایان نیم فصل اول تیم استقلال خوزستان در صدر جدول قرار گرفت و قهرمان نیم فصل شد .

نتایج بازیهای هفته پانزدهم لیگ برتر به شرح زیر است :

استقلال اهواز 0- تراکتورسازی تبریز2

پیروزی تراکتورسازی در این دیدار قابل پیش بینی بود و استقلال اهواز با این بضاعت توان مقابله با هیچ تیم لیگ برتری را ندارد .

نفت تهران1–سایپای البرز0

تیم علی منصوریان که اندک اندک خود را به رده های بالایی جدول نزدیک میکند در برابر تیم خوب سایپا هم به پیروزی رسید تا چشم به بازی عقب افتاده خود بدوزد تا با برتری در آن دیدار در جدول وضعیت خود را بهتر هم بکند .

استقلال تهران1–صبای قم0

استقلال در این دیدار خیلی زود 10 نفره شد و این روند بازی را دگرگون کرد . استقلال با وجود اینکه به علت یک گل زده و یک نفر کمتر مجبور به دفاع شد ولی موقعیت گل زیادی به صبا نداد تا حدی که علی دایی برای اولین بار شکست را قبول کرد و استقلال را شایسته پیروزی دانست .

ملوان انزلی0-سیاه جامگان0

دو تیم میانه پایین جدول هم به تساوی بدون گل دست یافتند تا همچنلن چشم به رقابت های نیم فصل دوم داشته باشند تا با تقویت تیم خود پای به این رقابت ها بگذارند .

راه آهن تهران 0 –پرسپولیس تهران2

پرسپولیسیها که بهترین تیم چند سال اخیرشان را دارند با برد برابر تیم ضعیف راه آهن به جمع بالانشین ها نزدیک شدند و خود را تا رده چهارم جدول بالا کشیدند .

پدیده مشهد1 –سپاهان اصفهان1

بازهم سپاهان نتوانست ببرد و سه امتیاز را به دست آورد تا مشخص شود مشکلات مدافع عنوان قهرمانی خیلی بیشتر از آنیست که تصور میشود .

گسترش فولاد تبریز1–فولاد خوزستان1

کسب یک امتیاز از تبریز برای فولاد از نظر نتیجه نمیتواند بد باشد ولی برای آنها در جدول زیاد موثر نخواهد بود و همچنان اختلاف زیادی با تیمهای بالاتر ایجاد میکنند تا زنگ خطر بیشتر از گذشته به گوش برسد .

ذوب آهن اصفهان0 –استقلال خوزستان1

استقلال خوزستان به معنی واقعی امسال یک پدیده بود و با شکست دادن تیم یکدست و خوب ذوب آهن قهرمان نیم فصل اول شدند تا همه فوتبالی ها را در شگفتی فرو ببرند . صدرنشینی که کمترین هزینه ها و ارزانترین بازیکنان را در اختیار دارد .

 

  • آخرین رده بندی لیگ برتر در پایان نیم فصل اول سال 94-95 را در لینک زیر ببینید:

جدول لیگ برتر

: برای دریافت مشاوره درباره نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر پانزدهم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر پانزدهم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید