تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «فوق لیسانسه‌ها» | آسمونی
کد مطلب: 41850 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «فوق لیسانسه‌ها»

تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «فوق لیسانسه‌ها»

به گزارش آسمونی: تصویربرداری سریال «فوق لیسانسه‌ها» با آماده شدن لوکیشن اصلی این مجموعه از روز شنبه بیست و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «فوق لیسانسه‌ها»
تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «فوق لیسانسه‌ها»

به گزارش آسمونی: تصویربرداری سریال «فوق لیسانسه‌ها» با آماده شدن لوکیشن اصلی این مجموعه از روز شنبه بیست و چهارم فروردین‌ ماه در غرب تهران شروع می‌شود.

رضا جودی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» که پیش‌ تولید ساخت آن به کارگردانی سروش صحت را از اسفند ماه سال 97 آغاز کرده بود، گفت: این روزها مشغول ساخت‌ و ساز نهایی ساختمان این سریال که قصه در آن اتفاق می‌افتد، هستیم و در روزهای آینده با تست بازی بازیگران، نهایتاً تصویر برداری کار را از روز شنبه 24 فروردین شروع می‌ کنیم.

وی ادامه داد: لوکیشن جدید این کار نیز در خانه‌ای در منطقه ژاندارمری است و علاوه‌ بر حضور تمامی بازیگران فصل گذشته این مجموعه چندین بازیگر دیگر نیز به این کار افزوده می‌شوند که هنوز حضورشان نهایی نشده است.

مجموعه «فوق لیسانسه‌ها» به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی است و هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میر علمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران، سوگل قلاتیان، آتنه فقیه‌نصیری، فرید شهریاری که در فصل نخست این مجموعه بازی داشتند در این فصل نیز شرکت دارند.

منبع: افکار نیوز

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «فوق لیسانسه‌ها» فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «فوق لیسانسه‌ها»»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?