کد مطلب:  47223 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لاهوتی: محدودیت سوخت‌گیری آرامش مردم را برهم زده

لاهوتی: محدودیت سوخت‌گیری آرامش مردم را برهم زده

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می‌گوید مشکلات ایجاد شده برای مردم به دلیل محدود کردن میزان سوخت‌گیری به 30 و حتی 15 لیتر در هر جایگاه بسیار مشهود است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی

مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از محدود کردن سوخت‌گیری برای صاحبان خودرو، گفت:

در جریان الزامی شدن استفاده از کارت سوخت دو موضوع سهمیه‌بندی و تحت‌شعاع قرار دادن رفاه شهروندان مشکلات متعددی را برای مردم ایجاد کرده است. وزارت نفت با محدود کردن سوخت به‌نوعی بی سر و صدا سهمیه‌بندی را آغاز کرده است در حالی که در طرح اصلی احیای کارت سوخت هیچ نوع محدودیت برای دارندگان کارت سوخت لحاظ نشده است. مشکلات ایجاد شده برای مردم به دلیل محدود کردن میزان سوخت‌گیری به 30 و حتی 15 لیتر بسیار مشهود است، مشکلات ایجاد شده در مسیرهای صعب‌العبور با تعداد جایگاه‌های محدود به دلیل محدودیت در سوختگیری بیشتر است چراکه صاحبان خودرو باید مسیر طولانی را هر روز طی کرده تا به پمپ بنزین‌ها برسند.

  به گفته وی مجلس موضوع ایجاد محدودیت در هر مرحله سوخت‌گیری را دنبال می‌کند و دولت و وزارت نفت باید بابت مشکلات ایجاد شده در پی این اقدام غیرقانونی پاسخگو باشند.

نظر خود را درباره «لاهوتی: محدودیت سوخت‌گیری آرامش مردم را برهم زده» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید