کد مطلب: 48739 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کایلی جنر ، جوان ترین میلیاردر جهان

کایلی جنر ، جوان ترین میلیاردر جهان

لوازم آرایشی کایلی جنر سال گذشته 177 میلیون دلار درآمد داشت که 40 درصد بیش از سال 2017 بود. ضمن اینکه تقریبا هر روز هفت هزار نفر به تعداد دنبال‌کننده‌های صفحه این برند در اینستاگرام افزوده می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کایلی جنر ، جوان ترین میلیاردر جهان-kylie jenner the youngest billionaire in the world کایلی جنر ، جوان ترین میلیاردر جهان-kylie jenner the youngest billionaire in the world

کایلی جنر 51 درصد از سهام شرکت تولید لوازم آرایشی خود را به ارزش 600 میلیون دلار می‌فروشد تا در 22 سالگی جوان‌ترین میلیاردر خودساخته تاریخ لقب بگیرد.

خواهر کوچک‌تر کیم کارداشیان چهار سال پیش شرکت تولید و عرضه لوازم آرایشی کایلی را راه انداخت و به لطف داشتن صدها میلیون دنبال‌کننده در فضای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی توانست در 22 سالگی ارزش دارایی‌های خود را به بیش از یک میلیارد دلار برساند. شرکت کوتی اوایل سال آینده میلادی 600 میلیون دلار به حساب جنر واریز می‌کند و مالک 51 درصد سهام شرکت او می‌شود.

کایلی جنر با وجود از دست دادن بخش عمده سهام خود همچنان از شهرت و چهره‌اش برای بازاریابی و فروش محصول‌های آرایشی بهره می‌برد. مدیران کوتی امیدوارند با استفاده از نام کایلی به یک گروه تازه از مشتریان به ویژه زنان کمتر از 35 سال دسترسی پیدا کنند و بازار خود را گسترش دهند.

از سوی دیگر، کارشناسان معتقدند سرمایه‌گذاری در برندهای وابسته به سلبریتی‌ها یک اقدام پرخطر است. به عبارت دیگر، هر اندازه بهره بردن از چهره و شهرت می‌تواند در رشد برند موثر باشد، این خطر هم وجود دارد که شهرت چهره‌ای چون جنر زودتر از پیش‌بینی‌ها از بین برود و سرمایه‌ها را بر باد دهد.

لوازم آرایشی کایلی جنر سال گذشته 177 میلیون دلار درآمد داشت که 40 درصد بیش از سال 2017 بود. ضمن اینکه تقریبا هر روز هفت هزار نفر به تعداد دنبال‌کننده‌های صفحه این برند در اینستاگرام افزوده می‌شود. کایلی ابتدا فقط فروش آنلاین داشت و از سال گذشته محصول‌هایش در 1100 فروشگاه به فروش می‌رسد.

کایلی جنر 22 ساله با خواهرش کیم کارداشیان وست در تولید یک برنامه تلویزیونی بسیار پربیننده و محبوب همکاری می‌کند. هر چند ثروت او 1.2 میلیارد دلار است و دارایی کیم حدود 350 میلیون دلار برآورد می‌شود. پیش از این مارک زاکربرگ در 23 سالگی ثروت خود را به یک میلیارد دلار رسانده بود.

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «کایلی جنر ، جوان ترین میلیاردر جهان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?