کد مطلب:  23564 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کولاکوویچ دلایل شکست تیم ملی ایران برابر آمریکا را اعلام کرد

کولاکوویچ دلایل شکست تیم ملی ایران برابر آمریکا را اعلام کرد

به گزارش آسمونی، ایگور کولاکوویچ بعد از دیدار ایران و آمریکا که با شکست سه بر صفر تیمش همراه شد در نشست...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ایگور کولاکوویچ بعد از دیدار ایران و آمریکا که با شکست سه بر صفر تیمش همراه شد در نشست خبری گفت: تیم ایران شروع خوبی نداشت و به تیم آمریکا به خوبی فرصت دادیم تا تقریبا به راحتی و با کمترین فشار ست اول را پیروز شود.

کولاکوویچ دلایل شکست تیم ملی ایران برابر آمریکا را اعلام کرد
کولاکوویچ دلایل شکست تیم ملی ایران برابر آمریکا را اعلام کرد

وی با بیان اینکه در ست دوم از نیمه های ست به بازی برگشتیم، گفت: باز هم اواخر ست به هنگام نتیجه گرفتن فرصت های خوبی را از دست دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در ست سوم با همه فراز و نشیب هایی که در بازی بود، توانستیم 24 بر 22 پیش بیافتیم. همانگونه که دیدید تیم آمریکا سرویس های ریسکی خود را رو کرد و تیم ایران را با مشکل جدی مواجه ساخت.

وی با بیان اینکه سرانجام تیم آمریکا توانست پیروز میدان شود، گفت: تیم آمریکا شایسته این پیروزی بود زیرا بسیار خوب بازی کرد. مخصوصاً در ضدحملات خوب کار کرد. بالعکس، تیم ایران در ضد حملات ضعیف ظاهر شد.

کولاکوویچ با تاکید بر اینکه نتیجه این بازی برای اعتماد به نفس بازیکنان خوشایند نیست، گفت: در والیبال گاهی باید با شکست نیز مواجه شد. امیدوارم آخرین ستی باشد که 24 بر 22 جلو هستیم اما نتیجه ست را از دست می دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره مسابقه با لهستان گفت: شنبه به مصاف لهستان خواهیم رفت. باید بازی خود و بازی لهستان را آنالیز کنیم. طبیعتاً با لهستان هم خواهیم جنگید.

تیم ملی والیبال ایران روز شنبه در هشتمین مسابقه خود در دور مقدماتی لیگ جهانی سال 2017 از ساعت 22:55 دقیقه به مصاف لهستان میزبان می‌رود که این مسابقه در شهر لودز لهستان برگزار می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره کولاکوویچ دلایل شکست تیم ملی ایران برابر آمریکا را اعلام کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کولاکوویچ دلایل شکست تیم ملی ایران برابر آمریکا را اعلام کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید