کد مطلب:  33974 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
“کلاه قرمزی” مهمان ویژه تلویزیون برای عید فطر

“کلاه قرمزی” مهمان ویژه تلویزیون برای عید فطر

به گزارش آسمونی:قسمت جدیدی از مجموعه کلاه قرمزی به مناسبت عید سعید فطر به روی آنتن شبکه دو سیما خواهد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
“کلاه قرمزی” مهمان ویژه تلویزیون برای عید فطر
“کلاه قرمزی” مهمان ویژه تلویزیون برای عید فطر


به گزارش آسمونی:قسمت جدیدی از مجموعه کلاه قرمزی به مناسبت عید سعید فطر به روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

قسمت جدید مجموعه «کلاه قرمزی» قرار است روز جمعه 25 خرداد ماه ساعت 12 به روی آنتن برود. بازپخش این مجموعه نیز در همان روز ساعت 17 پخش می‌شود.

قسمت دیگر مجموعه کلاه قرمزی نیز روز شنبه (26 خرداد ماه) ساعت 12 به روی آنتن خواهد رفت و بازپخش آن ساعت 17 همان روز خواهد بود.

پیش از این مدیر گروه کودک و نوجوان از پخش ادامه قسمت‌ های مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» در اعیاد ویژه ملی ـ مذهبی خبر داده بود.

بر اساس این گزارش، نوروز امسال مجموعه «کلاه قرمزی» که برای سال 96 تدارک دیده شده بود، به روی آنتن رفت. در همین راستا گروه تولیدکننده برای به‌ روز شدن مجموعه، تغییراتی در آن اعمال و آیتم‌ هایی به اثر اضافه کردند که در برخی از آن‌ ها از عروسکی جدید از جمله موش، گربه و عروسک «داداش گلم» استفاده شده است.

پیش از این و در آخرین سری که از مجموعه «کلاه قرمزی» به روی آنتن رفت، زنده‌ یاد دنیا فنی‌ زاده عروسک‌گردانی «کلاه قرمزی» را بر عهده داشت و در این سری شیما بخشنده جایگزین او شد.

به طور کلی 22 قسمت از مجموعه‌ «کلاه قرمزی» به شبکه دو سیما تحویل داده شده است که 12 قسمت آن در ایام نوروز به روی آنتن رفت و 10 قسمت دیگر آن قرار است در اعیاد و مناسبت‌ های شاد به روی آنتن برود

منبع: نوا
نظر خود را درباره «“کلاه قرمزی” مهمان ویژه تلویزیون برای عید فطر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید