مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  28413 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پل چوبی کیاشهر

پل چوبی کیاشهر

تالاب و پل چوبی بندر کیاشهر از مناطق بسیار دیدنی استان گیلان است. اگر می خواهید با پل چوبی کیاشهر بیشتر آشنا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تالاب و پل چوبی بندر کیاشهر از مناطق بسیار دیدنی استان گیلان است. اگر می خواهید با پل چوبی کیاشهر بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را حتما مطالعه نمایید چرا که به معرفی پل چوبی کیاشهر می پردازیم.

معرفی پل چوبی کیاشهر

بندر کیاشهر یکی از مراکز توریستی بکر کشور بوده و بهترین مکان تفریحی این بندر پل چوبی کیاشهرآن است که به طول یک کیلومتر از وسط تالاب بین‌المللی بوجاق عبور می کند.

کیاشهر (با نام سابق بندر فرحناز) شهری است در فاصله 17 کیلومتری آستانه اشرفیه و تقریباً 50 کیلومتری رشت. همجواری دریا، تالاب، جنگل، منطقه حفاظت شده بوجاق، سبب خلق چشم‌اندازهای طبیعی زیبایی در این شهر شده است. این شهر با برخورداری از پتانسیل‌ها و جذابیت‌های گردشگری بسیار و بکر یکی از کانون‌های مهم جلب اکوتوریسم منطقه به شمار می‌رود.

از جمله این چشم‌اندازها تالاب 200 هکتاری بندر کیاشهر است که بین شهر و ساحل قرار گرفته و به وسیله یک پل چوبی به طول تقریبی 700 متر و به عرض 60/2 سانتیمتر به هم متصل می‌شود.

گذر از پل چوبی کیاشهردر محدوده تالاب بندر کیاشهر تصوری متفاوت از زندگی روزمره را به گردشگران القا می‌کند به طوری که انسان در آن خود را متعلق به محیط پیرامونش می‌داند. بنابراین هر ساله علاقه‌مندان و گردشگران از اقصی نقاط کشور برای دیدار از این پل و دیگر جذابیت‌های گردشگری بندر کیاشهر به این شهر سفر می‌کنند

مسیرهای ورودی به کیاشهر  برای رسیدن به پل چوبی کیاشهر

معمولاً بیشتر مسافران از مسیر شهرستان آستانه اشرفیه وارد این شهر می‌شوند ولی از سمت غرب می‌توان از بندرانزلی- زیبا کنار یا لشت نشاء و از سمت شرق می‌توان لاهیجان- دهشال – لسکوکلایه- لب دریا -امیرکیاسر یا لاهیجان-رودبنه-دهکاء و یا لنگرود-چمخاله وارد این بخش زیبای کشور شد. بهترین مسیر از سمت تهران برای رسیدن به کیاشهر بعد از پلیس راه رشت قزوین و سه‌راه سنگر و کمربندی لاهیجان به این سمت تغییر مسیر داده و پس از عبور از شهرهای سنگر- کوچصفهان- استانه اشرفیه- به بندر کیاشهر خواهید رسید.

عکس های پل چوبی کیاشهر

پل چوبی کیاشهر
پل چوبی کیاشهر


kiashahr-wooden-bridge
kiashahr-wooden-bridge


پل چوبی کیاشهر
پل چوبی کیاشهر


kiashahr-wooden-bridge
kiashahr-wooden-bridge


پل چوبی کیاشهر
پل چوبی کیاشهر
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پل چوبی کیاشهر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پل چوبی کیاشهر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید