کد مطلب: 47622 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرز خسروی همچنان بسته است

مرز خسروی همچنان بسته است

فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی اعلام کرد که مرز خسروی همچنان بسته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرز خسروی همچنان بسته است - Khosravi border remains closed
مرز خسروی همچنان بسته است - Khosravi border remains closed
مرز خسروی همچنان بسته است - Khosravi border remains closed

به گزارش آسمونی : محسن فتحی‌زاده در حاشیه مراسم صبحگاه یگان‌های نیروی انتظامی با حضور در جمع خبرنگاران درباره‌ آخرین وضعیت تردد از مرزهای اربعین، اظهار کرد: عملیات اربعین بدون مشکل خاصی در حال انجام است و شمار زائران نیز در حال افزایش است، اما تردد در حال حاضر در مرزهای مهران ، چذابه و شملچه انجام می‌شود.اما مرز خسروی همچنان بسته است.وی با بیان اینکه مرز خسروی فعلا شرایط بازگشایی ندارد گفت: در سه مرز دیگر هیچ مشکلی برای تردد وجود ندارد. اما آن زائرانی که به آن ها گفته شده بود که باید از مرز خسروی عبور کنند باید به مرز مهران مراجعه کنند.

سردار فتحی زاده درباره صدور برگ تردد اربعین اظهرا کرد:‌تاکنون برای بیش از 240 هزار درخواست، بیش از 180 هزار برگ تردد چاپ شده است و از این جهت مشکلی وجود ندارد.

به گفته‌ فرمانده قرارگاه اربعین ناجا، متقاضیان درخواست برگ تردد می‌توانند کد ملی خود را به شماره 1103000010 ارسال کرده و پس از دریافت کد تحویل مرسوله به اداره پست محل خود مراجعه کرده و برگه تردد ویژه اربعین را دریافت کنند.

به گفته‌ی سردار فتحی زاده، تمهیدات لازم در پایانه‌های مرزی اتخاذ شده و نیروهای پلیس در آماده‌باش کامل هستند.وی در مورد تردد خودروهای کاپوتاژ نیز گفت: عبور خودروهای کاپوتاژ با توجه به حجم زیاد تردد در مرز مهران ممنوع است.

: برای دریافت مشاوره درباره مرز خسروی همچنان بسته است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «مرز خسروی همچنان بسته است» در کادر زیر بنویسید :

2 + 6 = ?