کد مطلب:  24137 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«مرز خسروی» به مرزهای اصلی برای تردد به عراق اضافه می‌شود

«مرز خسروی» به مرزهای اصلی برای تردد به عراق اضافه می‌شود

به گزارش آسمونی:فرمانده نیروی انتظامی از فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در مرز خسروی استان کرمانشاه برای تردد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:فرمانده نیروی انتظامی از فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در مرز خسروی استان کرمانشاه برای تردد زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: نیروی انتظامی آمادگی کامل برای پذیرش زوار در ایام محرم و اربعین را دارد.

سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از پایانه مرزی خسروی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تعداد بالای مشتاقان زیارت کربلای معلی در ایام اربعین، تصمیم گرفته شد مرز خسروی نیز به سه مرز اصلی زمینی ایران برای تردد به کشور عراق اضافه شود.

«مرز خسروی» به مرزهای اصلی برای تردد به عراق اضافه می‌شود
«مرز خسروی» به مرزهای اصلی برای تردد به عراق اضافه می‌شود

وی از فراهم بودن تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم در پایانه مرزی خسروی خبر داد و گفت: مرزهای غربی و شهرهای مجاور آنها شرایط لازم را برای پذیرش زوار اربعین آماده کرده اند، نیروی انتظامی نیز آمادگی کامل برای پذیرش زوار در ایام محرم و اربعین را دارد.

این مقام ارشد ناجا خاطرنشان کرد: مذاکراتی با طرف عراقی جهت تردد زائران صورت گرفته که امیدواریم آنها نیز آمادگی لازم را برای امور مربوط به مراسم اربعین و پذیرش زوار داشته باشند.

اشتری افزود: مردم ساکن در مسیر عتبات عالیات از مشتاقان ابا عبدالله الحسین(ع) هستند. در سال های اخیر نیز زیر ساخت ها پیشرفت خوبی داشته اند و جاده و مکانهای مناسبی در طول مسیر ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه تلاش ها بر این است که تمام شرایط برای عبور امن و آسان زائران و مسافران از خسروی فراهم شود، یادآور شد: نیروی انتظامی، ارتش و سپاه آمادگی دفاع از مرزها را دارند.

فرمانده ناجا ادامه داد: ظرفیت ها در زمینه گیت ها باید افزایش یابد، لذا مسئولان پایانه مرزی و فرمانداری باید بستر مناسب را فراهم کنند. همچنین پلیس مهاجرت و اتباع ناجا نیز خدمات لازم به منظور ایجاد گیت های لازم و موقت را انجام خواهند داد.

اشتری در پایان تاکید کرد: شرایط امنیتی مناسب در کشور و جداره مرزها وجود دارد و هیچ نگرانی امنیتی احساس نمی شود. با این حال باید هنگ ها و پاسگاه ها بیش از پیش تقویت شود.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره «مرز خسروی» به مرزهای اصلی برای تردد به عراق اضافه می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره ««مرز خسروی» به مرزهای اصلی برای تردد به عراق اضافه می‌شود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید