کد مطلب:  40611 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی کلویی کارداشیان

بیوگرافی کلویی کارداشیان

کلویی کارداشیان یکی از سلبریتی های معروف خانواده کارداشیان ها است که بخاطر کاهش وزنی که اخیرا داشته است بسیار معروف شده.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کلویی الکساندرا کارداشیان (Khloé Alexandra Kardashian) شخصیت تلویزیونی، مدل، بازرگان و کارآفرین شناخته شده اهل آمریکا است. او به همراه خانواده‌اش از سال 2007، در مجموعه پرطرفدار تلویزیونی واقع‌نمای پابه‌پای خانواده کارداشیان به ایفای نقش می‌پردازد. با آسمونی همراه باشید تا همه چیز درباره کلویی کارداشیان بدانید و با این اینفلوئنسر مطرح آمریکایی بیشتر آشنا شوید.

درباره کلویی کارداشیان

کلویی کارداشیان در 27 ژوئن 1984 به دنیا آمد موفقیت این مجموعه منجر به تولید دنباله‌هایی از جمله کورتنی و کیم نیویورک را تسخیر می‌کنند و کورتنی و کیم میامی را تسخیر می‌کنند شد. کارداشیان در سپتامبر 2009 با یک بسکتبالیست به نام لامار اودوم ازدواج کرد، اما آنها در اکتبر 2016 جدا شدند. این دو پس از یک ماه آشنایی اقدام به ازدواج نموده بودند.

کلویی کارداشیان خواهر کوچکتر کیم کارداشیان و کورتنی کارداشیان است. پدر و مادر کلویی کارداشیان وقتی 5 سال داشت از یکدیگر جدا شدند. کلویی کارداشیان طرفدار کریستین بیل است و در سال 2009 با یک بسکتبالیست مشهور ازدواج کرد. او عاشق خوردن قهوه در ابتدای صبح است. قد کلویی کارداشیان 177 سانتی متر است. کلویی کارداشیان در سال 2010 به همراه خواهران خود خط تولید برند پوشاک خود را راه اندازی کردند. دارای خالص وی بیش از 20 میلیون دلار است.

کلویی کارداشیان اعتقاد دارد که کاهش وزن اصلا کار ساده‌ای نیست و از همه مهمتر اینکه نمی‌توان یک شب وزن کم کرد و خوش اندام شد. او به کمک یک رژیم غذایی مناسب و زیر نظر کارشناسان تغذیه و مربی بدنسازی توانست 18 کیلوگرم وزن خود را کم کند.  او می گوید هرگز در اطراف خود غذاهای ناسالم مانند چیپس و … را قرار ندهید، چون حتما وسوسه می‌شوید. کلویی کارداشیان فقط هفته ای یکبار به خود استراحت می‌داد و 500 کالری بیشتر مصرف می‌کرد. نوشیدن زیاد آب باعث افزایش متابولیسم وی شد.

تناسب اندام کلویی کارداشیان تنها به علت پیروی کردن از رژیم غذایی سفت و سخت او نیست. او 5 روز در هفته به باشگاه بدنسازی می‌رود و به انجام حرکات مختلف بدنسازی مانند طناب زدن و … می‌پردازد.

فعالیت هنری

کلویی کارداشیان به همراه خانواده‌اش از سال 2007، در مجموعه پرطرفدار تلویزیونی پابه‌پای خانواده کارداشیان به ایفای نقش می‌پردازد. کلویی به همراه خواهرانش، 2 کتاب نیز منتشر کرده است.

حقایق و حواشی

به دنبال خیانت دوست پسر کلویی، او عکس هایی را در اینستاگرام منتشر کرد که واکنش کاربران را به همراه داشت. اما به جای تصاویر او با ماشین لوکسش، این دست های او بود که جلب توجه کرد. در ادامه عکس او را به همراه واکنش کاربران فضای مجازی مشاهده می کنید:

عکس جدید کلویی کارداشیان
عکس جدید کلویی کارداشیان
سوژه شدن دست کلویی کارداشیان
شوخی کاربران توییتر با دستان کلویی کارداشیان

 

عکس های کلویی کارداشیان

 عکس کلویی کارداشیان
عکس کلویی کارداشیان
 پدر کلویی کارداشیان
لاغری کلویی کارداشیان
کلویی کارداشیان در کنار خواهرش، کیم کارداشیان
کلویی کارداشیان در کنار خواهرش، کیم کارداشیان
قد کلویی کارداشیان
کلویی کارداشیان
نظر خود را درباره «بیوگرافی کلویی کارداشیان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید