کد مطلب:  57573 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت بیماری کرونای گوهر خیراندیش در بیمارستان

وضعیت بیماری کرونای گوهر خیراندیش در بیمارستان

خوشبختانه در حال حاضر بخش عمده عفونت ریه خانم خیراندیش کنترل شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

متاسفانه خانم گوهر خیراندیش هم چند روزی است که درگیر ویروس کرونا شده.

بیتا منصوری تهیه کننده سینما و از دوستان نزدیک گوهر خیر اندیش با ارائه توضیحاتی درباره وضعیت بیماری این بازیگر، اعلام کرد که او دیر به بیمارستان مراجعه کرده است.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، منصوری درباره وضعیت گوهر خیراندیش که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است گفت: متاسفانه خانم خیراندیش 5 روز بعد از ابتلا به کرونا به بیمارستان مراجعه کرد و همین تاخیر سبب شد هنگام مراجعه به بیمارستان 40 درصد ریه‌اش درگیر کرونا شده باشد.

او ادامه داد: خوشبختانه ایشان زیر نظر پزشک توانمندی درمان می‌شود و در حال حاضر بخش عمده عفونت ریه کنترل شده و فیزیوتراپی ریه در حال انجام است.

منصوری با اشاره به پیچیدگی‌های ویروس کرونا افزود: یکی از مشکلات این بیماری این است که فرد مبتلا نمی تواند از کمک دوستانش بهره مند شود. امیدواریم که خانم خیراندیش پس از بهبودی و ترخیص از بیمارستان ، بتوانند به تنهایی دوران نقاهت را هم به خوبی پشت سر بگذارند.

این تهیه کننده سینما ابراز تاسف کرد: خانم خیراندیش بیماری خود را جدی نگرفت. ضمن اینکه گاه تعهدات شغلی سبب می شود افراد به سلامت خود، کم توجهی کنند و همین مراجعه دیرهنگام ایشان به بیمارستان، سبب طولانی شدن روند درمان می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره وضعیت بیماری کرونای گوهر خیراندیش در بیمارستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وضعیت بیماری کرونای گوهر خیراندیش در بیمارستان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید