کد مطلب:  14556 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کی روش به هزینه فیفا به مالزی رفت/جابر از حضور در قرعه کشی انصراف داد

کی روش به هزینه فیفا به مالزی رفت/جابر از حضور در قرعه کشی انصراف داد

95/01/23ستاره عربستانی از شرکت در مراسم قرعه کشی مسابقات مقدماتی جام جهانی انصراف داد.به گزارش آسمونی به نقل از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ستاره عربستانی از شرکت در مراسم قرعه کشی مسابقات مقدماتی جام جهانی انصراف داد.

به گزارش آسمونی به نقل از شهر خبر، در فاصله 24 ساعت مانده تا آغاز مراسم مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه مشخص شد که یکی از دو ستاره دعوت شده به این مراسم نمی تواند به مالزی برود.

بر اساس این گزارش، ای اف سی برای این مراسم از سامی جابر ستاره اسبق تیم ملی عربستان و پارک جی سونگ ستاره اسبق تیم ملی کره جنوبی که در سه دوره پیاپی جام جهانی موفق به گلزنی شده بود برای حضور در این مراسم دعوت بعمل آورد ولی روز گذشته مشخص شد که جابر عربستانی به دلیل مشکلی که داشته نمی تواند در این مراسم شرکت کند.

بر این اساس شاهین رحمانی از مسئولان ای اف سی ضمن تأیید این خبر درباره اینکه هزینه برگزاری این مراسم و حضور مهمانان در آن بر عهده چه نهادی است گفت: برگزار کننده این مراسم کنفدراسیون فوتبال آسیاست ولی با توجه به اینکه این مراسم برای جام جهانی است که برگزار کننده اش فدراسیون بین المللی فوتبال محسوب می شود هزینه دعوت از یک مربی و یک نماینده از فدراسیون فوتبال 12 تیم حاضر در رقابتها برعهده فیفاست.

وی ادامه داد: البته کشورهایی که خواستار داشتن تعداد نمایندگان بیشتری در این مراسم بودند با هزینه خودشان به کوالالامپور آمده اند. از ایران هم کارلوس کی روش جزو مهمانان فیفا محسوب می شود که به عنوان سرمربی تیم ملی ایران یکی از دو سرگروه قرعه کشی در این مراسم حضور دارد.

رحمانی همچنین در این باره گفت: با توجه به قرار گرفتن دو تیم ایران و استرالیا در دو گروه مجزا، انتظار 10، 12 ساله مردم کشورمان برای دیدار دوباره باز هم حداقل تا دو سال دیگر به تعویق افتاد.

بر این اساس، مراسم قرعه کشی فردا و از ساعت 16:30 به وقت تهران در کوالالامپور آغاز می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره کی روش به هزینه فیفا به مالزی رفت/جابر از حضور در قرعه کشی انصراف داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کی روش به هزینه فیفا به مالزی رفت/جابر از حضور در قرعه کشی انصراف داد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید