کد مطلب:  23182 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین آموزشگاه های کراتین مو

بهترین آموزشگاه های کراتین مو

کراتینه کردن مو یکی از بهترین راه ها برای جبران آسیب دیدگی مو است که علاوه بر زیبایی باعث ترمیم مو نیز میشود. مراکز آموزش کراتینه زیادی در تهران وجود دارد ، آس
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آموزشگاه کراتینه خوب
آموزشگاه کراتینه خوب

آموزشگاه کراتینه خوب

ویژگی آموزشگاه کراتینه مو خوب

موهای شما ممکن است در اثر شست و شوی زیاد ، دکلره کردن ، رنگ و سشوار آسیب ببیند و دچار شکستگی و از دست دادن جلای خود شود. یکی از راه های جبران آسیب دیدگی های این شکلی کراتینه کردن مو است ، کراتین ماده ای است که در مو به صورت طبیعی وجود دارد و باعث ترمیم مو می شود ، در مراکز کراتینه مو این ماده استخراج شده و به موهای شما تزریق می شود و باعث می شود روند ترمیم مو با سرعت بیش تری جریان پیدا کند. مراکز کراتیه خوب باید دارای تجهیزات مناسب و پیشرفته باشند و باید از بهترین مواد اولیه استفاده کنند که به مو ها آسیب نزند. مراکز آموزش کراتینه باید سالن هایی مجزا برای آموزش داشته باشند تا کارآموز در فضای مناسبی آموزش های لازم را ببیند.

آموزشگاه کراتینه خوب
آموزشگاه کراتینه خوب

خدمات آموزشگاه کراتینه مو

مراکز کراتینه مو خدمات آموزشی زیر را ارائه می دهند :

 1. صافی مو
 2. صافی ژاپنی
 3. صافی کراتینه
 4. اگاوه تراپی
 5. صافی مالزی
 6. صافی شلاقی
 7. کراتینه برزیلی
 8. ویتامینه مو
 9. احیای مو
 10. دکلره کردن مو

قیمت کراتینه مو

هزینه کراتینه مو به مولفه های فراوانی بستگی دارد، بعضی از این موارد به حجم و بلندی موی شما بستگی دارد، هرچه حجم موهای شما بیشتر باشد ماده ی بیش تری لازم می شود که طبعا قیمت را نیز بالا می برد. مارک ها و برند های گوناگونی در زمینه تولید کراتینه فعالیت می کنند که با توجه به جنس موهای شما و سلیقه آرایشگرتان که از کدام برند استفاده کند ، قیمت ها تغییر می کند. قیمت کراتینه مو از 400 هزار تومان برای موهای نسبتا کوتاه شروع می شود و در 1 میلیون و 200 هزار تومان برای موهای بلند تمام می شود ، می توان گفت برای کراتینه کردن موهای معمولی در حدود 700 هزار تومان نیاز است.

آموزشگاه کراتینه خوب
آموزشگاه کراتینه خوب

آموزشگاه کراتینه خوب لازم به ذکر است که کراتینه کردن مو کاری حرفه ای است و توصیه نمی شود که این کار را در خانه انجام دهید چون ممکن است به موهای خود آسیب برسانید، برای رسیدن به بهترین نتیجه توصیه ما به شما تماس گرفتن با مراکز زیر است.

اعتبارسنجی آموزشگاه کراتینه

در آموزشگاه های آرایشی و آرایشگاه های معتبر معمولا برگزاری دوره های آموزشی در موارد مختلف دارای چارچوب خاصی نیست، اما لازم است حتما به موارد زیر توجه خاصی شود:

 1. شناخت جنس مو ها پیش از انجام هر کاری و تخمین میزان آسیب دیدگی و دهیدراته بودن تار مو و اسکالپ
 2. شناخت مواد اولیه و استفاده از مواد با کیفیت که بیشترین رضایت ممکن را فراهم کنند
 3. آموزش گام به گام تمام روند درمان موها به واسطه کراتینه و بوتاکس مو و تعیین آنکه کدام دسته از موهای آسیب دیده به چه خدماتی احتیاج دارند.
 4. ارائه قیمت های معقول
: برای دریافت مشاوره درباره بهترین آموزشگاه های کراتین مو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین آموزشگاه های کراتین مو» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید