کایرا نایتلی تماشای انیمیشن سیندرلا را برای دخترش ممنوع کرد | آسمونی
کد مطلب: 37689 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کایرا نایتلی تماشای انیمیشن سیندرلا را برای دخترش ممنوع کرد

کایرا نایتلی تماشای انیمیشن سیندرلا را برای دخترش ممنوع کرد

آسمونی : کایرا نایتلی فاش کرد که دیدن برخی از کارهای کلاسیک «دیزنی» را در خانه‌اش ممنوع کرده است، چون با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آسمونی : کایرا نایتلی فاش کرد که دیدن برخی از کارهای کلاسیک «دیزنی» را در خانه‌اش ممنوع کرده است، چون با پیامی که آن‌ها می‌خواهند به دختر کم سن و سالش در این آثار بدهند مخالف است.

کایرا نایتلی بازیگر فیلم‌هایی همچون «دزدان دریایی کارائیب» در گفتگو با الن دی‌جنرس در برنامه الن‌شو گفت دخترش ادی اجازه ندارد «سیندرلا» را که در سال 1950 منتشر شده است ببیند برای این که شخصیت سیندرلا در انتظار یک مرد ثروتمند است تا او را نجات دهد، او گفت: من حقیقتا این اثر را دوست دارم اما این موضوعی است که واقعا اذیتم می‌کند؛ من با پیامی که می‌خواهد به دخترم بدهد مخالفم.

کایرا نایتلی تماشای انیمیشن سیندرلا را برای دخترش ممنوع کرد
کایرا نایتلی تماشای انیمیشن سیندرلا را برای دخترش ممنوع کرد

درباره «پری دریایی کوچولو» که آن هم در خانه ما ممنوع است باید بگویم من عاشق آن هستم، ترانه هایش عالیست ولی این جا نیز می گوید صدایت را برای یک مرد بلند نکن. مشکل من با «پری دریایی کوچولو» البته کمی فرق دارد این جا چون عاشق آن هستم سخت است و بعضی مواقع آن را نگاه می کنم.

با این حال بازیگر «دزدان دریایی کاراییب» درباره انیمیشن «درجستجوی دوری» که ادامه «در جستجوی نمو» است و یکی از صداپیشگان آن، الن دی‌جنرس مجری این برنامه بود گفت: این انیمیشن در خانه ما بسیار محبوب است. انیمیشن‌های «یخ‌زده» و «موانا» نیز بسیار عالی هستند.

کایرا کار بازیگری خود را از سال 1993 شروع کرد و از سال 2002 و پس از بازی در فیلم‌های مثل بکام کات‌دار بزن و دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه به شهرت جهانی رسید.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره کایرا نایتلی تماشای انیمیشن سیندرلا را برای دخترش ممنوع کرد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «کایرا نایتلی تماشای انیمیشن سیندرلا را برای دخترش ممنوع کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?