مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  8152 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یاد مرتضی پاشایی در پارک های تهران

یاد مرتضی پاشایی در پارک های تهران

1393/08/24 شامگاه جمعه علاقه‌مندان مرتضی پاشایی در برخی از پارک‌های تهران مانند پارک آب و آتش و پارک لاله و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/08/24

شامگاه جمعه علاقه‌مندان مرتضی پاشایی در برخی از پارک‌های تهران مانند پارک آب و آتش و پارک لاله و نیز مقابل بیمارستان بهمن تهران با خواندن جمعی آثار این خواننده‌ی مرحوم، برایش سوگواری کردند.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، صدها نفر از هواداران مرتضی پاشایی شب گذشته 23 آبان‌ماه در پارک‌ آب و آتش تهران جمع شدند و برای این هنرمند از دست رفته سوگواری کردند.

هوادران این خواننده موسیقی پاپ ساعاتی پس از انتشار خبر درگذشت او، با یکدیگر ترانه‌های «یکی هست»، «جاده‌ی یک‌طرفه» و « نگران منی» را که این هنرمند اجرا کرده بود، می‌خواندند. همچنین عده ای از علاقه‌مندان او به سوگ از دست رفتن این هنرمند جوان شمع روشن کرده بودند و عده‌ای نیز تصاویری از او را در دست داشتند.

در این تجمع هواداران مرتضی پاشایی برای این هنرمند بارها فاتحه خوانده و برای خوشنودی روحش صلوات فرستادند.

حضور گسترده‌ی هواداران این هنرمند مرحوم برای سوگواری غیررسمی در پارک اب و آتش تهران سبب شده بود که در اطراف این پارک ترافیک سنگینی شکل بگیرد. علاقه‌مندان مرتضی پاشایی در خیابان‌های مجاور پارک در خودروهای خود ترانه‌های این هنرمند مرحوم را گوش می‌دادند و عده‌ای نیز تصاویر او را بر شیشه‌های ماشینشان چسپانده بودند.

این گردهمایی‌های خودجوش شامگاه گذشته چندین ساعت به طول انجامید.

گزارش‌ها حاکی از آن است که شب گذشته مراسم مشابهی هم برای این هنرمند مرحوم در پارک‌های دیگر تهران و مقابل بیمارستان محل فوت او برگزار شده است. البته در برخی موارد این تجمع‌ها به برخی تنش‌ها و استفاده از برخی ابزار در مواردی که تصمیم‌های مقطعی مبنی بر متفرق کردن جمعیت گرفته شد، انجامیده است.

مرتضی پاشایی خواننده پاپ  متولد سال 1363 از چندی پیش به‌دلیل بیماری سرطان معده در بیمارستان بستری شده بود. او که در زمان بیماری نیز کنسرت‌هایی برگزار کرد، درنهایت صبح جمعه (23 آبان‌ماه) در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

مراسم تشییع پیکر این هنرمند جوان یکشنبه (25 آبان‌ماه) از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه‌ی هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره یاد مرتضی پاشایی در پارک های تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یاد مرتضی پاشایی در پارک های تهران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید