مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55492 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
غیر از فیلم ماتریکس ، راجع به کیانو ریوز چه میدانید؟

غیر از فیلم ماتریکس ، راجع به کیانو ریوز چه میدانید؟

کیانو ریوز در سال 1997 با آل پاچینو در فیلم "وکیل مدافع شیطان" همبازی شد و سه سال بعد نیز در سه گانه ماتریکس غوغا کرد و در ذهن کل جهان ماندگار شد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

همه ما قطعا فیلم ماتریکس را دیده ایم و کیانو ریوز، بازیگر اصلی این فیلم را میشناسیم. ریوز 2 سپتامبر 1964 در بیروت به دنیا آمد و علاوه بر هنرپیشه، تهیه‎کننده و موسیقی‎دان نیز هست. پدری با اصالت هاوایی-چینی دارد و مادرش اهل انگلستان است، اما در کودکی زبان انگلیسی را به تشویق مادرش و با تماشای برنامه های تلوزیونی آموخته. وی در سال 1997 با آل پاچینو در فیلم "وکیل مدافع شیطان" همبازی شد و سه سال بعد نیز در سه گانه ماتریکس غوغا کرد و در ذهن کل جهان ماندگار شد. از دیگر فیلمهای کیانو ریوز میتوان به سرعت ، نقطه شکست ، کنستانتین ، زندگی شخصی پیپا لی و خانه ای روی برکه به همراه ساندرا بولاک و همچنین جان ویک اشاره کرد.

ریوز زندگی پر فراز و نشیبی داشته و در سال 1999 همسر آن زمان کیانو ریوز، جنیفر سایم، یک دختر مرده به دنیا آورد. چندی بعد نیز خود جنیفر سایم پس از جدایی حین رانندگی در حالت مستی و سو استفاده از مواد مخدر در حال بازگشت از مهمانی مرلین منسون تصادف کرد و جان باخت. کمی بعد هم در سال 2003 کیانو بهترین دوستش را از دست داد.

چند نکته ی جالب راجع به کیانو ریوز:

- در کودکی عاشق هاکی بود.

- در بیست و چند سالگی قصد داشت اسمش را به چاک اسپادینا تغییر دهد چراکه هیچکس در آمریکا نمیدانست چطور نام "کیانو" را تلفظ کند!

- ریوز در فیلمی تصادفاً با یک هنرپیشه ی دیگر ازدواج کرد چراکه در صحنه ازدواج فیلم از کشیشی واقعی استفاده شده بود!

- کیانو ریوز صاحب یک بند موسیقی به نام داگستار بوده که نه تنها مورد پسند مخاطبینش نبود بلکه در یکی از اجرا هایشان در میلواکی مورد تمسخر و خشم آنها نیز واقع شد!

غیر از فیلم ماتریکس ، راجع به کیانو ریوز چه میدانید؟
غیر از فیلم ماتریکس ، راجع به کیانو ریوز چه میدانید؟

- وی به همراه تصویرسازی همسرش، الکساندرا گرنت، کتابی به نام ode to happiness (سرود خوشحالی) نوشت که شامل اشعارش است و در حال نوشتن یک کتاب دیگر هم هستند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره غیر از فیلم ماتریکس ، راجع به کیانو ریوز چه میدانید؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «غیر از فیلم ماتریکس ، راجع به کیانو ریوز چه میدانید؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید