کد مطلب: 26765 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کریم بنزما باز هم تصادف کرد +عکس

کریم بنزما باز هم تصادف کرد +عکس

کریم بنزمامهاجم فرانسوی رئال مادرید که علاقه زیادی به ماشین و سابقه درخشانی در تصادفات رانندگی دارد روز...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کریم بنزما
کریم بنزما

کریم بنزما

مهاجم فرانسوی رئال مادرید که علاقه زیادی به ماشین و سابقه درخشانی در تصادفات رانندگی دارد روز جمعه در نزدیکی مادرید تصادف کرد.

به گزارش آسمونی، کریم بنزما، مهاجم تیم رئال مادرید، روز جمعه در نزدیکی پایتخت اسپانیا ، فرودگاه آدولفو سوارس مادرید – باراخاس، تصادف کرد. او که سوار یک آئودی RS6 بود با یک خودروی نیسان برخورد کرد و این تصادف قبل از ساعت 19 به وقت محلی اتفاق افتاد ، او و ماشینش هر دو تقریبا سالم هستند.

پلیس اسپانیا برای بررسی برخورد در صحنه حضور پیدا کرد و تائید کرد که هیچ کس در این تصادف هیچ آسیبی ندیده و حتی خودروها هم کمترین آسیب فیزیکی ممکن را دیده‌اند. همچنین در گزارش پلیس آمده که تست الکل راننده هر دو خودرو هم منفی بوده است.

بنزما علاقه زیادی به ماشین و صد البته مشکلات رانندگی دارد. در سال 2009 او با حصارهای کنار خیابان برخورد کرد، تنها چند روز بعد او وقتی در تعطیلات بود یک لامبورگینی برای این که به پورشه‌ای که بنزما سوار است نزند با خودروهای دیگر تصادف کرد. اما در این تصادف او خیلی هم بی‌تقصیر نبود و به خاطر سرعت بالا جریمه شد. او در حال راندن ماشین با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت بوده است.

کریم بنزما باز هم تصادف کرد +عکس
کریم بنزما باز هم تصادف کرد +عکس

 

منبع: اختصاصی آسمونی

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «کریم بنزما باز هم تصادف کرد +عکس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?