کد مطلب:  17579 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ملی‌پوش کاراته مردان: هدف تیم از روز نخست تکرار عنوان قهرمانی جهان است

ملی‌پوش کاراته مردان: هدف تیم از روز نخست تکرار عنوان قهرمانی جهان است

به گزارش آسمونی، ملی‌پوش کاراته مردان در گفت‌وگو با ایسنا، از تکرار عنوان قهرمانی در مسابقه‌ جهانی اتریش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، ملی‌پوش کاراته مردان در گفت‌وگو با ایسنا، از تکرار عنوان قهرمانی در مسابقه‌ جهانی اتریش گفت و بیان کرد: هدف تیم از روز نخستِ تشکیل اردوها و تمرین‌ها تکرار عنوان قهرمانی جهان بوده است، چرا که تیم و کادر فنی خوبی را در اختیار داریم. شرایط اردوها و تمرین‌ها خوب است، تیم منسجم و یک دستی را در اختیار داریم. برای نخستین بار بعد از 50 سال کاراته ایران در بخش کومیته تیمیِ مسابقات آلمان، قهرمان دنیا شد و به دنبال تکرار قهرمانی هستیم. همچنین در کومیته انفرادی نیز مطمئن باشید نتایج بسیار بهتر از رقابت‌های آلمان خواهد بود و تمام نفرات شانس حضور در فینال را دارند.

57345954
57345954

پورشیب شرایط اردوها و روند آماده‌سازی تیم ملی را خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: امیدوار هستیم این روند خوب تا روز اعزام به رقابت‌های جهانی اتریش ادامه‌دار باشد تا در جهانی نتیجه خوبی را کسب کنیم.

قرار بود ملی‌پوشان، پیش از حضور در رقابت‌های جهانی اتریش در مسابقه‌های دانشجویان جهان و کاراته وان‌های آلمان و ترکیه شرکت کنند تا محک خوبی را  قبل از مسابقه‌ جهانی اتریش داشته باشند، پورشیب درباره این مسابقه‌ها اظهار داشت: اگر تا قبل از مسابقه‌های جهانی در تورنمنت‌های بیشتری حضور پیدا می‌کردیم، سطح آمادگی تیم بالاتر می‌رفت و نقاط ضعف را پوشش می‌دادیم. به دلیل دیر صادر شدن روادید، به مسابقه‌ دانشجویان جهان اعزام نشدیم. کاراته وان ترکیه نیز به دلیل مسائل امنیتی کنسل شد و همین مسائل امنیتی باعث شده است تعداد نفرات کمتری از سایر کشورها در این رویداد شرکت کنند تا سطح کیفی مسابقه‌های کاراته وان ترکیه نسبت به سال گذشته کاهش یابد. فدراسیون کاراته و کادر فنی در تلاش هستند در کاراته وان آلمان شرکت کنیم و یک هفته قبل از کاراته وان آلمان در یک کمپ تمرینی مشترک حضور داشته باشیم و در کاپ آزاد سوئیس نیز شرکت کنیم.

او در ادامه افزود: به دلیل مسافت زیاد و نزدیکی مسابقه‌ها، احتمال کمی دارد در کاراته وان ژاپن شرکت کنیم. در این مدت مسابقه خاصِ دیگری برگزار نشد و تنها مسابقه‌های بین‌المللی جام وحدت و دوستی ارومیه بود که چند تیم خوب با نفرات خوب حضور داشتند و حضور در این مسابقه‌ برای تیم و کادر فنی، بعد از سه ماه تمرین و بدون شرکت در مسابقات، بسیار مفید بود. قبل از مسابقه‌های جهانی باید یک تا دو محک جدی بخوریم تا بتوانیم در جهانی بهترین عملکرد را از خود نشان دهیم.

ملی‌پوش کاراته از روند مدیریتی فدراسیون  راضی است و در این باره گفت: در حال حاضر همه چیز خوب است و امیدوارم همین روند خوب را تا مسابقه‌های جهانی اتریش داشته باشیم تا تیم با آرامش در مسابقه‌ شرکت کند و بهترین نتیجه را کسب کند.

رشته ورزشی کاراته در المپیک 2020 حضور خواهد داشت و پورشیب بر این باور است دید مسئولان نسبت به کاراته تغییر پیدا کرده است و ادامه داد: کاراته ایران در رقابت‌های آسیایی و جهانی بارها و بارها نتایج خوبی به دست آورده است و مطمئناً وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نگاه ویژه‌تری را روی کاراته خواهند داشت تا چهار سال آینده کاراته از المپیک 2020 با مدال به کشور بازگردد، چرا که کاراته پتانسیل و توانایی کسب مدال‌های خوش‌رنگ در المپیک برای کشورمان را دارد.

ذبیح‌الله پورشیب سال گذشته با تیم دانشگاه آزاد در مسابقه‌های سوپرلیگ حضور داشت و سال جاری نیز خبر از حضور در تیم دانشگاه آزاد را داد و بیان داشت: خوشحال هستم از اینکه برای تیمی منسجم و از همه نظر خوب که مدیریتی فوق‌العاده و با برنامه دارد بازی می‌کنم و مطمئن هستم مانند سال‌های گذشته تمام تلاش خود را خواهم کرد تا بهترین نتایج و بازی‌ها را برای این تیم کسب کنم.

: برای دریافت مشاوره درباره ملی‌پوش کاراته مردان: هدف تیم از روز نخست تکرار عنوان قهرمانی جهان است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ملی‌پوش کاراته مردان: هدف تیم از روز نخست تکرار عنوان قهرمانی جهان است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید