کیهان کلهر کنسرت ترکیه خود را لغو کرد | آسمونی
کد مطلب: 47792 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کیهان کلهر کنسرت ترکیه خود را لغو کرد

کیهان کلهر کنسرت ترکیه خود را لغو کرد

کیهان کلهر شب گذشته جمعه 19 مهر 1398 در سالن رویال فستیوال هال لندن کنسرت مشترکی با رامبرانت تریو داشت. کلهر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کیهان کلهر دریافت کننده جایزه وومکس
کیهان کلهر دریافت کننده جایزه وومکس

کیهان کلهر شب گذشته جمعه 19 مهر 1398 در سالن رویال فستیوال هال لندن کنسرت مشترکی با رامبرانت تریو داشت. کلهر در جریان برگزاری این کنسرت اعلام کرد که کنسرتش در استانبول را لغو کرده است. کلهر پیش از اجرای آخرین قطعه‌ی کنسرتِ شب گذشته سخنانی احساسی بیان کرد که متن این صحبت‌ها را در ادامه می‌خوانید:

روز‌های اخبر، روز‌های سختی برای مردم کُرد است. خشونت و جنگی علیه ما در شمال سوریه به راه افتاده که باعث شده مردم کُرد در زیر سرکوب و ستم رنج بکشند. این جنگ کُشتگان و آوارگان بیشتری خواهد داشت. این جنگ پناهندگان بسیاری را در پی خواهد داشت. برخی سیاست‌مداران این مسائل را نمی‌فهمند. قرار بود در استانبول هم کنسرتی داشته باشم که آن را لغو کردم. تا نشانه‌ی احترامی باشد برای برادران و خواهران کُردم. به عنوان آخرین قطعه آوازی می‌خوانم برای بچه‌های کُرد که هم‌اکنون درگیر جنگ هستند. امیدوارم روزی در دنیایی زندگی کنیم که در آن خبری از جنگ نباشد و تمام بچه‌ها در بستری امن بخوابند.

کنسرت کیهان کلهر قرار بود 13 اکتبر - 21 مهر 1398 در استانبول برگزار شود. کلهر در پایان این کنسرت با همراهیِ نوازندگان رامبرانت تریو قطعه‌ای براساس یک لالاییِ کردی اجرا کرد. کلهر و رامبرانت تریو در کنسرت شب گذشته آثاری از آلبوم هنوز پاییز است را اجرا کرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره کیهان کلهر کنسرت ترکیه خود را لغو کرد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «کیهان کلهر کنسرت ترکیه خود را لغو کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?