کد مطلب:  17641 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاراته کاهای ایران هشت مدال طلا و نقره کسب کردند

کاراته کاهای ایران هشت مدال طلا و نقره کسب کردند

به گزارش آسمونی، این دوره از رقابتها صبح امروز با حضور 675 کاراته کا از 19 کشور به میزبانی سوئیس در شهر بازل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، این دوره از رقابتها صبح امروز با حضور 675 کاراته کا از 19 کشور به میزبانی سوئیس در شهر بازل آغاز شد. تیم ملی کشورمان که آماده حضور در رقابتهای قهرمانی جهانی می شود به دعوت میزبان در این دوره از رقابتها به میدان رفت و در روز نخست تا اینجای کار موفق به کسب 5 مدال طلا و سه نقره شده است.

1976294
1976294

طروات خاکسار نماینده وزن 55-کیلوگرم کشورمان پس از پشت سر گذاشتن رقبا راهی دیدار نهایی شد و در این مرحله مقابل «بتینا پلانک» از اتریش و دارنده مدال برنز جهان نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.در این وزن نمایندگان آذربایجان و فرانسه مشترکاً سوم شدند.

اما در بخش مردان همه مدالها به تیم کشورمان رسید. در وزن 60-کیلوگرم امیر مهدی زاده ،در وزن 67-کیلوگرم سعید احمدی ،در وزن 75-کیلوگر، علی اصغر آسیابری مدال طلا را از آن خود کردند. در وزن 84-کیلوگرم علی فداکار و مهدی خدابخشی فینال تمام ایرانی را برگزار کردند که فداکار طلا گرفت و خدابخش هم به نشان نقره دست پیدا کرد. سجاد گنج زاده و ایمان سنچولی نیز با شکست رقبا راهی دیدار نهایی وزن 84+کیلوگرم شدند که سنچولی با کسب پیروزی طلا گرفت و مدال نقره هم به گنج زاده رسید. 

این رقابتها در بازل سوئیس در جریان است. 

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره کاراته کاهای ایران هشت مدال طلا و نقره کسب کردند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کاراته کاهای ایران هشت مدال طلا و نقره کسب کردند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید