کد مطلب:  7971  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کفاشیان : کمیته فنی موافق وینگادا نیست

کفاشیان : کمیته فنی موافق وینگادا نیست

1393/08/05رییس فدراسیون فوتبال با بیان این که کمیته‌ فنی مخالف ادامه حضور نلو وینگادا در تیم ملی امید است گفت:...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رییس فدراسیون فوتبال با بیان این که کمیته‌ فنی مخالف ادامه حضور نلو وینگادا در تیم ملی امید است گفت: همیشه برکناری سرمربی تیم‌های مهم آسان است، اما در انتخاب جانشین او اختلاف نظر داریم.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، علی کفاشیان پیش از ورود به جلسه امروز کمیته‌ فنی فدراسیون فوتبال ، اظهار کرد: روز گذشته جلسه مفصلی با کمیته‌ فنی درباره کادر فنی تیم ملی امید داشتیم و برای این که بتوانیم از تمامی امکانات استفاده کرده و کار کارشناسی کاملی در این زمینه داشته باشیم، قرار شد تا جلسه دیگری امروز (دوشنبه) در این باره برگزار شود و نظرات کارلوس کی‌روش در این باره بگیریم.

وی افزود: با توجه به قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال او می‌بایست بر تیم‌های پایه هم نظارت داشته باشد و تیم امید یکی از تیم‌های مهم پایه است که بازیکنان مشترکی با تیم بزرگسالان دارد. بنابراین اگر نظر کی‌روش را هم در این باره داشته باشیم برای ما بسیار خوب خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره این که فضای عمومی کمیته‌ فنی نسبت به وینگادا چگونه است و آیا آنها معتقدند این مربی فرصت کافی برای نشان دادن خودش در تیم ملی امید داشته است یا خیر؟ گفت: ملاک ارزیابی وینگادا نباید بازی‌های آسیایی باشد، چون او مدت زیادی با تیم کار نکرد و تیمی که به این بازی‌ها رفته بود هم تیم کامل امید نبود، اما از طرفی کمیته‌ فنی می‌گوید که در تمرینات چند ماهه ای که وینگادا با تیم ملی امید داشته عملکردش رضایت بخش نیست. آنها روند تمرینات تیم امید با وینگادا را نمی پسندیدند و به همین دلیل می‌خواستیم کارلوس کی‌روش در جلسه حاضر شود. به هر حال باید تمام بررسی‌های کافی این تصمیم را بگیریم.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا گزینه‌ای برای جایگزینی وینگادا دارید؟ گفت: همیشه برکناری تیم‌های مهم و حساس آسان است، اما انتخاب جانشین سرمربی سخت می‌شود چون همیشه اختلاف نظر در این زمینه وجود دارد. ما در صورت قطع همکاری با وینگادا باید تلاش کنیم با گرفتن نظرات اعضای کمیته‌ فنی و هماهنگی با سرمربی تیم بزرگسالان گزینه خوبی برای تیم ملی امید انتخاب کنیم و تا زمانی هم که کمیته‌ فنی نظارت کاملی روی تیم ملی امید نداشته باشد، نمی‌توانیم یک تیم امید قوی داشته باشید.

: برای دریافت مشاوره درباره کفاشیان : کمیته فنی موافق وینگادا نیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «کفاشیان : کمیته فنی موافق وینگادا نیست» در کادر زیر بنویسید :

6 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید