کد مطلب:  17464 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کعبی: گلر قطر اشتباه نمی‌کرد تا صبح گل نمی‌زدیم/ چین حریف آسانی نخواهد بود

کعبی: گلر قطر اشتباه نمی‌کرد تا صبح گل نمی‌زدیم/ چین حریف آسانی نخواهد بود

به گزارش آسمونی، حسین کعبی درخصوص برد تیم ملی مقابل قطر و انتقادهایی که از سبک بازی تیم ملی صورت گرفت، به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حسین کعبی درخصوص برد تیم ملی مقابل قطر و انتقادهایی که از سبک بازی تیم ملی صورت گرفت، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تیم‌های آسیایی نسبت به چند سال گذشته پیشرفت قابل‌توجهی داشته‌اند. اگر یادتان باشد تا همین چند سال پیش تیم‌هایی مثل قطر را خیلی راحت شکست می‌دادیم، ولی دیدید که آنها چگونه در فوتبال پیشرفت کردند و سراغ جذب بازیکنان خارجی رفتند. دیدید که تیم ملی امارات موفق به شکست دادن ژاپن در زمین خودش شد و این نشان می‌دهد حتی تیم‌های درجه دوم و درجه سه نیز در آسیا پیشرفت کرده‌اند.

139505111942363308268504
139505111942363308268504

او ادامه داد: برخی از تیم ملی انتقاد می‌کنند، ولی به این موضوع توجه نمی‌کنند که ما در چه شرایطی این رقابت‌ها را شروع کردیم. تیم ملی نتوانست با تیم‌های خوبی بازی دوستانه برگزار کند و این درحالی است که تیم‌های دیگر از جمله قطر بهترین بازی‌ها را انجام دادند.

بازیکن فعلی تیم سپیدرود عنوان کرد: بازیکنان ما تازه در چنین بازی‌های رسمی باید دنبال هماهنگ شدن با یکدیگر باشند و این درحالی است که ما باید مشکل هماهنگی را در بازی‌های دوستانه برطرف کنیم و در مسابقات رسمی در بهترین شکل ممکن قرار داشته باشیم. اگر در همین بازی گلر قطر اشتباه نمی‌کرد تا صبح نمی‌توانستیم گل بزنیم.

کعبی در خصوص بازی حساس با چین آینده تیم ملی گفت: شما مطمئن باشید که ما در آینده تیم بهتری خواهیم شد، چون کی‌روش کارش را بلد است و جوان‌های باانگیزه‌ای در تیم ملی حضور دارند. اعتقاد من این است که روز سه‌شنبه بازی سختی مقابل چین درپیش خواهیم داشت، ولی فکر می‌کنم حتی گرفتن تساوی هم در زمین حریف نتیجه خوبی است. امیدوارم تیم ملی در این بازی موفق باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره کعبی: گلر قطر اشتباه نمی‌کرد تا صبح گل نمی‌زدیم/ چین حریف آسانی نخواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کعبی: گلر قطر اشتباه نمی‌کرد تا صبح گل نمی‌زدیم/ چین حریف آسانی نخواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید