کد مطلب:  37078 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یوونتوس 2 - 0 اودینزه ؛ گیوتین بانوی پیر ، تیز تر از همیشه

یوونتوس 2 - 0 اودینزه ؛ گیوتین بانوی پیر ، تیز تر از همیشه

بازی دو تیم یوونتوس و اودینزه روز گذشته برگزار شد که با برد تیم یوونتوس همراه بود .به گزارش آسمونی ، بازی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم یوونتوس و اودینزه روز گذشته برگزار شد که با برد تیم یوونتوس همراه بود . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم یوونتوس و اودینزه شب گذشته ساعت 19:30 دقیقه برگزار شد که با برد تیم یوونتوس همراه بود .

نیمه اول

شاگردان الگری نیمه اول را تهاجمی آغاز کردند و میتوانستند در دقیقه 3 به گل برسند ولی ارسال ژائو کانسلو در حین رسیدن توپ به مانژوکیچ دور شد . در دقیقه 6 نیز موقعیت دیگری برای تیم یوونتوس توسط رونالدو بوجود آمد که ضربه این بازیکن بعد از برخورد به بازیکن تیم اودینزه ، با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت . حملات تیم یوونتوس همین طور ادامه داشت در دقیقه 8 ، با سانتر کانسلو از سمت راست بر روی دروازه متوئیدی در موقعیت گل زنی قرار گرفت ولی ضربه این بازیکن با مدافع روبرو برخورد کرد و در اختیار دروازه بان تیم اودینزه قرار گرفت .

یوونتوس 2 - 0 اودینزه ؛ گیوتین بانوی پیر ، تیز تر از همیشه
یوونتوس 2 - 0 اودینزه ؛ گیوتین بانوی پیر ، تیز تر از همیشه

گل اول یوونتوس توسط بنتانکور گل اول بازی در نهایت در دقیقه 33 زده شد . روی یک ضد حمله از بازیکنان یوونتوس و نفوذ ژائو کانسلو از سمت راست ، این بازیکن پرتغالی با یک سانتر بی نقض بنتانکور را در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن دروازه را با ضربه سر به زیبایی باز کرد . در دقیقه 35 تیم یوونتوس میتوانست به گل دوم برسد روی فرار دوباره کانسلو و پاس کات بک این بازیکن ، ماریو مانژوکیچ با یک شوت سنگین دروازه اودینزه را تهدید کرد که با واکنش استثنایی از سیمونه اسکافت ، دروازه بان اودینزه ، همراه بود .

juventus-wins-against-udinese-in-8th-week
juventus-wins-against-udinese-in-8th-week

شادی بعد از گل دوم توسط کریستیانو رونالدو گل دوم بازی در دقیقه 37 و توسط کریستیانو رونالدو به ثمر رسید . پاس مانژوکیچ در درون محوطه جریمه به رونالدو رسید و این بازیکن با یک شوت سر ضرب دروازه را برای بار دوم باز کرد و اختلاف را به دو گل رساند . تیم اودینزه بعد از دریافت گل دوم جلو کشید ، باراک با شوتی از راه دور دروازه تیم یوونتوس را تهدید کرد که شوت پای چپ این بازیکن با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت .

نیمه دوم

بازیکنان اودینزه به حملات خود ادامه دادند و در دقیقه 49 روی جدی ترین موقعیتشان میتوانستند اختلاف را به حداقل برسانند . روی ارسال ضربه ایستگاهی از سمت چپ ، سمیر با ضربه سر روی توپ تاثیر گذاشت و توپ به لازانیا رسید ولی ضربه این بازیکن کم جون بود و از روی خط دروازه برگشت داده شد . خطرناک ترین موقعیت تیم یوونتوس در نیمه دوم نیز کار به جایی نبرد . ارسال نا امید کننده از امره چان با هزار زحمت به رونالدو رسید و پاس این بازیکن ، برناردسکی را در موقعیت شوت زنی قرار داد که شوت زمینی و محکم این بازیکن با دخالت اسکافت به بیرون رفت . حملات یوونتوس ادامه داشت ، در دقیقه 73 روی پاس کات بک زیبای مانژوکیچ ، رونالدو در موقعیت گل زنی قرار داشت که شوت او با واکنش بی نظیر اسکافت همراه شد و توپ دور شد . ژائو کانسلو پس از دادن پاس گل در نیمه اول و خلق موقعیت های بسیار زیاد بر روی دروازه در نهایت در دقیقه 84 تصمیم به شوت زنی گرفت که شوت این بازیکن به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی روی اشتباهات بازیکنان یوونتوس به اسکافت رسید . بازی در نهایت با همان نتیجه 2 بر صفر به پایان رسید تا اودینزه نیز در مقابل یوونتوس شانسی برای پیروزی نداشته باشد . اختصاصی آسمونی

: برای دریافت مشاوره درباره یوونتوس 2 - 0 اودینزه ؛ گیوتین بانوی پیر ، تیز تر از همیشه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «یوونتوس 2 - 0 اودینزه ؛ گیوتین بانوی پیر ، تیز تر از همیشه» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید