کد مطلب:  47674  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اینتر میلان 1 - 2 یوونتوس ؛ صدر جدول باز هم در اختیار یوونتوس

اینتر میلان 1 - 2 یوونتوس ؛ صدر جدول باز هم در اختیار یوونتوس

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم اینترمیلان و یوونتوس در ورزشگاه جوزپه مه آتزا شهر میلان...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اینتر میلان 1 - 2 یوونتوس ؛ صدر جدول باز هم در اختیار یوونتوس
اینتر میلان 1 - 2 یوونتوس ؛ صدر جدول باز هم در اختیار یوونتوس

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم اینترمیلان و یوونتوس در ورزشگاه جوزپه مه آتزا شهر میلان برگزار شد که طی آن شاگردان مائوریتسیو ساری موفق شدند از سد کونته م تیمش عبور کرده و به صدر جدول دست یابند . در همان دقایق ابتدایی بازی تیم یوونتوس موقعیت بسیار عالی برای گلزنی ایجاد کرد که پائولو دیبالا موفق شد خیلی زود برتری را برای تیم یوونتوس به همراه بیاورد . در دقیقه 4 بازی بود که هنوز یخ بازی آب نشده بود ، روی پاس میرالم پیانیچ ، دیبالا از سمت چپ محوطه جریمه تیم اینترمیلان وارد شد و با یک ضربه محکم موفق شد دروازه سمیر هندانوویچ را باز کرده و خیلی زود برتری را به تیم یوونتوس بدهد . برتری تیم یوونتوس تنها 3 دقیقه بعد می توانست افزایش یابد که ضربه کریستیانو رونالدو با برخورد به تیرک دروازه راهی به دروازه پیدا نکرد تا همچنان همان تک گل تنها اختلاف ایجاد شده باشد . تیم اینتر میلان اما خیلی زود به بازی برگشت . در دقیقه 18 مسابقه بود که روی خطای هند اعلام شده توسط ماتیاس دلیخت درون محوطه جریمه ، داور اعلام ضربه پنالتی کرد و این لوتارو مارتینز بود که موفق شد گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده و حساب کار را 1 بر 1 مساوی کند . در ادامه بازی جذاب دو تیم ، تیم یوونتوس در آخرین دقیقه از نیمه اول مسابقه موفق شد دروازه اینتر را باز کند که داور مسابقه با استفاده از VAR به دلیل آفساید گل را مردود اعلام کرد تا نیمه اول مسابقه با همان نتیجه 1 بر 1 به اتمام برسد .

juventus-wins-against-intermilan-in-serie-a-7th-week-2019-2020
juventus-wins-against-intermilan-in-serie-a-7th-week-2019-2020

در نیمه دوم تیم یوونتوس ، بازی را در اختیار گرفته بود و موقعیت های متعددی را بر روی دروازه اینتر میلان تدارک می دید . موقعیت های فدریکو برناردسکی و کریستیانو رونالدو اما هیچ یک راهی به درون دروازه اینتر میلان پیدا نکرد تا بازی همچنان با تساوی ادامه پیدا کند . بعد از این موقعیت ها نوبت به تیم اینتر رسید تا شانس خود را امتحان کند . روی یکی از همین موقعیت های وسینو در دقیقه 67 می رفت که دروازه شزنی را باز کند اما ضربه اش با برخورد به دلیخت ، تغییر جهت داد و با تیرک دروازه برخورد کرد و راهی کرنر شد . در نهایت در دقیقه 79 تیم یوونتوس به گل دوم دست یافت . روی حرکت تمرین شده و تماشایی از بازیکنان تیم یوونتوس ، بنتانکور با یک پاس عالی ، گونزالو هیگواین را به توپ رساند و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق شد گل دوم تیمش را روی اشتباه هندانوویچ در دفع توپ به ثمر رسانده و نتیجه بازی را به سود تیم یوونتوس برگرداند . در نهایت نیز بازی با برد تیم یوونتوس همراه شد تا تیم اینتر میلان پس از 6 هفته ، اولین شکست خود را تجربه کرده و به رده دوم جدول سقوط کند . تیم یوونتوس نیز به دلیل یک امتیاز بیشتر به صدر جدول رفت تا جدول سری آ شکل همیشگی خود را به خود بگیرد .

: برای دریافت مشاوره درباره اینتر میلان 1 - 2 یوونتوس ؛ صدر جدول باز هم در اختیار یوونتوس فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «اینتر میلان 1 - 2 یوونتوس ؛ صدر جدول باز هم در اختیار یوونتوس» در کادر زیر بنویسید :

5 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید