کد مطلب:  51989 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
یوونتوس 2 - 0 اینتر میلان ؛ رقابت از این به بعد بین بانوی پیر و لاتزیو است !

یوونتوس 2 - 0 اینتر میلان ؛ رقابت از این به بعد بین بانوی پیر و لاتزیو است !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار تماشایی و جذاب هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا بین دو تیم یوونتوس و...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
یوونتوس 2 - 0 اینتر میلان ؛ رقابت از این به بعد بین بانوی پیر و لاتزیو است !
یوونتوس 2 - 0 اینتر میلان ؛ رقابت از این به بعد بین بانوی پیر و لاتزیو است !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار تماشایی و جذاب هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا بین دو تیم یوونتوس و اینتر میلان در ورزشگاهی خالی از تماشاگر برگزار شد که طی آن شاگردان مائوریسیو ساری موفق شدند با نتیجه دو بر صفر از سد افعی ها بر آمده و صدر جدول را دوباره از لاتزیو پس بگیرند . بازی از همان دقایق ابتدایی با برتری تیم یوونتوس آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 7 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند . روی ارسال کرنر توسط کریستیانو رونالدو به روی دروازه بود که بر روی تیرک اول ، ماتیاس دلیخت خود را به توپ رساند و با ضربه سر از روی خط شش قدم می رفت تا دروازه تیم اینتر میلان را باز کند اما واکنش تماشایی سمیر هندانوویچ مانع از باز شدن دروازه شد و توپ در ادامه دور شد . در ادامه تیم اینتر میلان بود که پیش کشید و بازی را در اختیار گرفت . روی چندین موقعیت متوالی توسط بازیکنان تیم اینتر میلان بود که این تیم می توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربات بازیکنان این تیم از دقت لازم برخوردار نبود و توپ راهی به درون دروازه تیم یوونتوس پیدا نمی کرد . در دقیقه 21 مسابقه بود که توپ در سمت راست به کاندروا رسید و این بازیکن می رفت تا با یک ضربه محکم دروازه تیم یوونتوس را تهدید کند اما ضربه اش با اختلافی اندک به بیرون رفت . نیمه دوم مسابقه اما ، برای تیم یوونتوس کاملا ایده آل آغاز شد . در دقیقه 54 مسابقه بود که روی نفوذ از سمت چپ توسط الکس ساندرو بود که پاس کات بک این بازیکن درون محوطه جریمه به کریستیانو رونالدو رسید و این بازیکن می رفت تا با یک ضربه محکم دروازه را باز کند اما آرون رمزی پیش دستی کرد و خیلی زود با یک شوت زمینی و محکم توپ را روانه دروازه تیم اینتر میلان کرد و گل اول مسابقه را برای تیم یوونتوس به ثمر رساند .

juventus-wins-against-inter-in-serie-a-27th-week-2019-2020
juventus-wins-against-inter-in-serie-a-27th-week-2019-2020

تیم یوونتوس بعد از به ثمر رساندن گل اول ، کاملا از زیر فشار خارج شد و موفق شد در دقیقه 67 مسابقه گل دوم را نیز به ثمر برساند . روی حرکتی که از خود دیبالا پایه گذاری شد توپ طی یک دو با آرون رمزی در اختیار خود دیبالا قرار گرفت و این بازیکن با یک سر توپ تماشایی ، اشلی یانگ را از پیش رو برداشت و موفق شد وارد محوطه جریمه شده و با یک ضربه زیرکانه ، توپ را روانه گوشه دروازه تیم اینتر میلان کرد تا حساب کار دو بر صفر به سود شاگردان ساری شود . در دقیقه 78 مسابقه تیم اینتر میلان می توانست یکی از گل ها خورده را جبران کند . روی اشتباه خط دفاعی تیم یوونتوس بود که توپ به دیشیلیو رسید . این بازیکن در ادامه نتوانست توپ را دور کند و وسینو توپ را بدست آورد و وارد محوطه جریمه شد . در ادامه این بازیکن با یک پاس کات بک توپ  را به کریستین اریکسن رساند و او می رفت تا با یک شوت سنگین دروازه را باز کند اما ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت . در واپسین لحظات این دیدار ، کریستیانو رونالدو دو موقعیت عالی گلزنی را از دست داد . در دقیقه 2+90 بود که روی حرکت خود رونالدو این بازیکن از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که ضربه اش با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 4+90 این بار پائولو دیبالا بود که با یک پاس در عمق رونالدو را راه انداخت و این بازیکن می رفت تا با یک ضربه زمینی و محکم به توپ دروازه را باز کند اما ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت . در نهایت تیم یوونتوس موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد تیم اینتر میلان بر آمده و صدر جدول را از تیم لاتزیو پس بگیرد .

: برای دریافت مشاوره درباره یوونتوس 2 - 0 اینتر میلان ؛ رقابت از این به بعد بین بانوی پیر و لاتزیو است ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «یوونتوس 2 - 0 اینتر میلان ؛ رقابت از این به بعد بین بانوی پیر و لاتزیو است !» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید