کد مطلب:  51327 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هلاس ورونا 2 - 1 یوونتوس ؛ هدیه ولنتاین بانوی پیر به افعی ها در آستانه دلامادونینا

هلاس ورونا 2 - 1 یوونتوس ؛ هدیه ولنتاین بانوی پیر به افعی ها در آستانه دلامادونینا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم هلاس ورونا و یوونتوس در هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا برگزار...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هلاس ورونا 2 - 1 یوونتوس ؛ هدیه ولنتاین بانوی پیر به افعی ها در آستانه دلامادونینا
هلاس ورونا 2 - 1 یوونتوس ؛ هدیه ولنتاین بانوی پیر به افعی ها در آستانه دلامادونینا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم هلاس ورونا و یوونتوس در هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا برگزار شد که طی آن تیم هلاس ورونا موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم یوونتوس را شکست داده و به رتبه ششم جدول صعود کرده و شگفتی ساز این فصل لیگ سری آ باشند . بازی از همان ابتدا با برتری تیم هلاس ورونا آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 10 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند . روی ارسال توپ از میانه زمین به سمت راست محوطه جریمه تیم یوونتوس بود که توپ در اختیار فاراونی قرار گرفت و این بازیکن از همان نقطه اقدام به شوت زنی کرد و ضربه اش به طرز بسیار خطرناکی می رفت که وارد دروازه تیم یوونتوس شود اما واکنش تماشایی ویچک شزنی مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . بعد از حمله تیم هلاس ورونا بود که یخ بازی آب شد و حملات دو تیم آغاز شد . در دقیقه 19 مسابقه بود که روی حرکت داگلاس کاستا از وسط زمین به سمت دروازه تیم ورونا بود که این بازیکن چسبیده به محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد اما ضربه اش با برخورد به تیرک افقی دروازه ، راهی به درون دروازه پیدا نکرد تا موقعیت عالی گلزنی تیم یوونتوس در نیمه اول مسابقه از دست برود . اما تیم هلاس ورونا در دقیقه 21 مسابقه به گل دست یافت که البته گل پذیرفته نشد . روی ارسال ضربه آزاد به روی دروازه توسط ولوسو بود که کومبولا موفق شد با یک ضربه سر به موقع دروازه تیم یوونتوس را باز کند اما در ادامه داور مسابقه با استفاده از VAR آفساید بازیکن هلاس ورونا را اعلام کرد و گل را نپذیرفت تا بازی با همان نتیجه بدون گل ادامه پیدا کند . تیم هلاس ورونا که متوجه ضعف تیم یوونتوس در خط دفاعی بدون حضور کیلینی شده بود حملات خود را ادامه داد اما نمی توانست ضربه آخر را به توپ بزند . موقعیت های متوالی این تیم اگرچه پرتعداد بود اما به جایی نمی رسید تا اینکه تیم یوونتوس در ادامه حملات خود را آغاز کرد . در دقیقه 36 مسابقه بود که بعد از حملات تیم هلاس ورونا ، تیم یوونتوس از زیر بار فشار خارج شد و بعد از مدت ها حمله ای را به روی دروازه حریفش انجام داد . روی حرکت کریستیانو رونالدو از سمت چپ و تغییر مسیر این بازیکن و شوت او بود که این ضربه می رفت تا وارد دروازه تیم هلاس ورونا شود اما توپ با برخورد به تیرک عمودی دروازه به گل تبدیل نشد تا بدشانسی های تیم یوونتوس در نیمه اول مسابقه ادامه دار باشد .

juventus-lost-against-hellas-verona-in-serie-a-23th-week-2019-2020
juventus-lost-against-hellas-verona-in-serie-a-23th-week-2019-2020

در نیمه دوم مسابقه ، تیم یوونتوس چشم به ضد حملات دوخته بود و این تیم هلاس ورونا بود که حملات خود را ادامه می داد . در دقیقه 65 بود که روی یکی از همین ضد حملات تیم یوونتوس به گل دست یافت . روی توپ گیری بازیکنان تیم یوونتوس بود که توپ در ادامه به کریستیانو رونالدو رسید و این بازیکن توپ را به بنتانکور رساند . رودریگو بنتانکور نیز به سرعت با یک پاس پشت مدافعین برای رونالدو ، پاس او را جواب داد و کریستیانو رونالدو به قدرت بدنی بالای خود زود تر به توپ رسید و با یک پا عوض کردن و ضربه زمینی به توپ ، موفق شد دروازه تیم هلاس ورونا را باز کند تا حساب کار یک بر صفر به سود یوونتوس شود . تیم هلاس ورونا بعد از دریافت گل ، بار دیگر پیش کشید و موفق شد در دقیقه 75 به گل تساوی دست پیدا کند . روی اشتباه رودریگو بنتانکور در دفع توپ ، فابیو بورینی موفق شد توپ را به دست آورده و وارد محوطه جریمه تیم یوونتوس شود و با یک ضربه تماشایی و فنی ، توپ را از شزنی عبور داده و بازی را به تساوی بکشاند . تیم یوونتوس که در این مسابقه اصلا نمایش خوبی را از خود نشان نداده بود در دقیقه 83 روی ارسال کرنر برای تیم هلاس ورونا می رفت که گل دوم را دریافت کند اما ضربه سر بازیکن هلاس ورونا با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت . اما در ادامه داور مسابقه با بازبینی صحنه متوجه برخورد توپ به دست لئوناردو بونوچی شده و پنالتی را با استفاده از VAR برای تیم هلاس ورونا اعلام کرد . در دقیقه 86 نیز جیامپائولو پازینی پشت توپ قرار گرفت و موفق شد گل دوم را وارد دروازه تیم یوونتوس کرده تا حساب کار دو بر یک به سود تیم هلاس ورونا شده و این تیم به آن چیز که کاملا استحقاقش را داشت دست پیدا کند . در نهایت نیز تیم یوونتوس در ادامه نتوانست کاری از پیش ببرد و بازی با برتری دو بر یک تیم هلاس ورونا به اتمام رسید تا این تیم بتواند به رتبه ششم جدول صعود کند و تیم یوونتوس نیز در آستانه دیدار دو تیم اینتر میلان و آث میلان در دربی دلامادونینا ، صدر جدول را دو دستی در اختیار تیم اینتر آنتونیو کونته قرار دهد .

: برای دریافت مشاوره درباره هلاس ورونا 2 - 1 یوونتوس ؛ هدیه ولنتاین بانوی پیر به افعی ها در آستانه دلامادونینا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هلاس ورونا 2 - 1 یوونتوس ؛ هدیه ولنتاین بانوی پیر به افعی ها در آستانه دلامادونینا» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید