کد مطلب:  26448 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کلوپ علت عدم خرید مدافع در تابستان را فاش کرد

کلوپ علت عدم خرید مدافع در تابستان را فاش کرد

سرمربی لیورپول دلیل عدم خرید مدافع میانی در تابستان را فاش کرد.به گزارش آسمونی، یورگن کلوپ در آستانه بازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرمربی لیورپول دلیل عدم خرید مدافع میانی در تابستان را فاش کرد.

به گزارش آسمونی، یورگن کلوپ در آستانه بازی امروز تیمش مقابل برنلی ضمن تاکید بر اینکه به مدافعان تیمش باور دارد دلیل نخریدن مدافع میانی پس از منتفی شدن انتقال ویرجیل فن دایک را فاش کرده است.

کلوپ به نقل از ESPN به خبرنگاران گفته:

اگر راه حلی وجود داشت ما حتما آن را انجام می دادیم اما راه حلی وجود نداشت. ما بازی های همه مدافعان موجود در بازار را برای 500 میلیون بار تماشا کردیم! اگر ما یک مدافع جدید می خریدیم و در اولین بازی اشتباهی مثل اشتباه دژان لورن در بازی با سویا مرتکب می شد همه می گفتند او یک بازیکن 65 میلیونی است و بهتر می شود.
چرا فکر می کنید همین بازیکنانی که داریم نمی توانند پیشرفت کنند؟ این را درک نمی کنم. ما می خواهیم انتخاب های درست بکنیم. در فوتبال باید به افرادی که با آن ها کار می کنید باور داشته باشید چون همه می توانند پیشرفت بکنند. من در نهایت تصمیم گرفتم که مدافعی نخرم چون به این نتیجه رسیدم که مدافعان در دسترس از مدافعان فعلی ما بهتر نیستند.
من به قدرت اعتماد کردن به مردم باور دارم. سعی می کنم تا زمانی که کاری نکردند تا نظرم عوض شود به آن ها اعتماد کنم. من زندگی را اینگونه می بینم. کار من به عنوان مربی این است که باعث پیشرفت بازیکنان خودم شوم. اگر آن ها خوب کار کردند اعتبارش به خودشان می رسند و اگر عملکرد بدی داشته باشند مسئولش من هستم.

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره کلوپ علت عدم خرید مدافع در تابستان را فاش کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کلوپ علت عدم خرید مدافع در تابستان را فاش کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید