کد مطلب:  8771 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اردن 5 فلسطین 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا

اردن 5 فلسطین 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا

1393/10/26به گزارش آسمونی الدردور، ستاره ی خط حمله ی اردن موفق شد در این دیدار چهار گل به ثمر برساند و به صدر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

1393/10/26

به گزارش آسمونی الدردور، ستاره ی خط حمله ی اردن موفق شد در این دیدار چهار گل به ثمر برساند و به صدر جدول گلزنان صعود کند. بازی در 20 دقیقه ابتدایی پایاپای شروع شد و دو تیم در حال محک زدن یکدیگر بودند. در 20 دقیقه دوم، اردن سوار بر بازی شد و موفق شد در دقایق 33 و 34 توسط احمد و الدر دور به گل برسد.

این برتری به اردن فرصت داد تا بازی را کامل در دست بگیرد و 15 دقیقه پایانی، کاملا در اختیار اردن بود تا اینکه در دقایق پایانی نیمه ی اول، بار دیگر الدردور موفق شد گلزنی کند تا نیمه ی اول با برتری 3-0 اردن به پایان برسد.

نیمه ی دوم را فلسطین بهتر آغاز کرد و در اوایل نیمه صاحب چندین موقعیت بود که با واکنش خوب گلر اردن روبرو شدند.فشار حملات فلسطین بیشتر و بیشتر می‌شد و آنها تا دقیقه 70، کاملا سوار بر بازی بودند تا اینکه در دقیقه 75، الدردور موفق شد بر خلاف جریان بازی، اولین هت تریک مسابقات را به ثبت برساند.

روی پاس خوب حمزه، الدردور صاحب موقعیت شد و با یک ضربه ی دقیقه به گوشه ی دروازه، تیمش را برای بار چهارم پیش انداخت.پس از این گل، فلسطین از فشار حملاتش کم کرد و اردن، بار دیگر توسط الدردور موفق شد گلزنی کند تا این بازیکن، چهارمین گلش در مسابقات را به ثبت برساند.

او به خوبی از تله ی آفساید گریخت و روی یک پاس خوب از کناره ها، تک به تک شد و گل پنجم تیمش را به ثمر رساند. با این حال، 5 دقیقه بعد، فلسطین موفق شد اولین گلش در تاریخ جام ملت‌های آسیا را به ثمر برساند.روی برگشت یک ضربه ی ایستگاهی، حبیشا موفق شد توپ را وارد دروازه ی اردن کند تا نتیجه 5-1 به پایان برسد.

بدین ترتیب، امیدهای اردن برای صعود به مرحله ی بعد زنده ماند و فلسطین در اولین حضورش در جام ملت‌های آسیا، وداعی زودهنگام با رقابت‌ها داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره اردن 5 فلسطین 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اردن 5 فلسطین 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید