جبهه‌گیری اندی ماری بر علیه شاراپووا: گرند اسلم نیازی به او | آسمونی
کد مطلب: 22641 درج نظر
جبهه‌گیری اندی ماری بر علیه شاراپووا: گرند اسلم نیازی به او ندارد

جبهه‌گیری اندی ماری بر علیه شاراپووا: گرند اسلم نیازی به او ندارد

به‌ گزارش ‌‌آسمونی و ‌به نقل از BBC، اندی ماری که در حال‌ حاضر در مسابقات ایگون حضور دارد، در رابطه با دادن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به‌ گزارش ‌‌آسمونی و ‌به نقل از BBC، اندی ماری که در حال‌ حاضر در مسابقات ایگون حضور دارد، در رابطه با دادن وایلد کارت به شاراپووا گفت‌: بسیاری از رسانه‌ها به مسابقات اشتوتگارت رفتند تا حضور شاراپووا بعد از 15 ماه را پوشش بدهند اما مسابقات گرند اسلم متفاوت است و نیازی به تنیس بازی‌های شاراپووا ندارد. در واقع این اتفاق تغییری در مسابقات ایجاد نمی‌کند. بنابراین تصمیم گیری برای مسابقات گرند اسلم با تورنمنت‌های کوچک متفاوت است.

جبهه‌گیری اندی ماری بر علیه شاراپووا: گرند اسلم نیازی به او ندارد
جبهه‌گیری اندی ماری بر علیه شاراپووا: گرند اسلم نیازی به او ندارد

شاراپووا که 15 ماه به دلیل مصرف ملدونیوم محروم بود اخیرا از محرومیت خارج شده و در مسابقات اشتوتگارت شرکت کرد. او وایلد کارت مسابقات مادرید و رم را نیز دریافت کرده است، اما هنوز مشخص نیست که به او اجازه حضور در مسابقات اوپن فرانسه داده شود.

شاراپووا اگر می‌توانست در مسابقات اشتوتگارت به فینال راه یابد، اجازه شرکت در انتخابی اوپن فرانسه را پیدا می‌کرد اما او در نیمه نهایی این بازی‌ها حذف شد.

اندی ماری در ادامه‌ افزود: گرند اسلم‌هایی همچون اوپن فرانسه و ویملبدون می‌توانند هر تصمیمی در رابطه با وایلد کارت بگیرد. شاراپووا می‌تواند در مسابقاتی همچون اشتوتگارت قهرمان شود. این که او بعد از 15 ماه محرومیت به نیمه نهایی رسیده است. نشان می‌دهد که او خیلی زود در رده‌های بالا قرار می‌گیرد. بسیاری از تنیسورهای مطرح جهان نیز به حضور شاراپووا در مسابقات بزرگ تنیس اعتراض کرده‌اند .

منبع: خبرگزاری ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جبهه‌گیری اندی ماری بر علیه شاراپووا: گرند اسلم نیازی به او ندارد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «جبهه‌گیری اندی ماری بر علیه شاراپووا: گرند اسلم نیازی به او ندارد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 9 = ?