کد مطلب:  6504  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ژاپن 0 یونان 0 - گزارش بازی جام جهانی

ژاپن 0 یونان 0 - گزارش بازی جام جهانی

1393/03/30به گزارش آسمونی تیم های ملی ژاپن و یونان تا به حال فقط یک دیدار را مقابل یکدیگر برگزار کرده اند که با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی تیم های ملی ژاپن و یونان تا به حال فقط یک دیدار را مقابل یکدیگر برگزار کرده اند که با برتری یک بر صفر سامورایی ها به پایان رسیده است.

تیم ملی ژاپن با هدایت زاکرونی راهی جام جهانی شده است و در دیدار نخست خود مقابل تیم ملی ساحل عاج با 2 گل مغلوب شد. سامورایی ها در دیدار دوم خود به مصاف تیم ملی یونان خواهد رفت.

سرمربی این تیم دلیل شکست تیمش مقابل ساحل عاج را عدم انسجام تیمی دانسته و معتقد بوده فشار زیادی بر بازیکنان این تیم وارد شده که باعث عقب نشینی آنها در بازی نخست شده بود.

ژاپنی ها در مقابل تیم ملی یونان به دنبال نشان دادن ارزش های واقعی خود هستند و هواداران این تیم امید زیادی به ستاره تیمشان یعنی شینجی کاگاوا دارند.

نکته قابل توجه در خصوص تیم ملی ژاپن این است که ابن تیم تا کنون در رقابت های جام جهانی تنها در یک دیدار خود موفق شده بیش از 2 گل را وارد دروازه حریفان کند که این مسئله به دیدار این تیم مقابل دانمارک در رقابت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بازمیگردد.

تیم ملی یونان با سرمربی گری فرناندو سانتوس در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2014 مقابل کلمبیا با 3 گل بازی را واگذار کردند. البته بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند اما در استفاده موقعیت ها به خوبی عمل نکردند و 3 امتیاز با ارزش را از دست دادند و حالا برای جلوگیری از حذف زود هنگام محکوم به برد برابر تیم ملی ژاپن هستند. ژاپنی که شرایطی کاملا مشابه با این تیم دارد.

بنابر این باید شاهد بازی جذاب و پر هیجانی باشیم و ببینیم آیا ژاپن به عنوان نماینده آسیا می تواند امید خود را برای حضور در دور بعد رقابت ها حفظ کند یا خبر!

ترکیب ژاپن:

کاواشینا،اوچیدا،هوندا،ناگاتما،اوکازاکی،اوکابو،کونو،یاماگوشی،هسب،یوشیدا،اوساکا

ترکیب یونان:

کارنزیس،تورسیدیس،مانولاس،سوکراتیس،شولواس،کاتسرانیس،مانیاتیس،کونه،فتفاتیزدیس،ساماراس،میترواغلو

*** دیدار دو تیم از ساعت 2:30 آغاز شد.

ماکوتو هاسه به از ژاپن در دقیقه 12 کارت زرد گرفت.

کاستوس کاتسورانیس بازیکن یونان در دقیقه 27 از داور کارت زرد گرفت. وی در دقیقه 38 دومین کارت زرد خود را دریافت و سپس با گرفتن کارت قرمز از زمین اخراج شد.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.

گئورگیوس ساماراس از یونان در دقیقه 54 کارت زرد دریافت کرد. 

واسیلیس توروسیدیس بازیکنیونان در دقیقه 89 کارت زرد گرفت.

دو تین در پایان بازی به تساوی بدون گل رضایت دادند.

: برای دریافت مشاوره درباره ژاپن 0 یونان 0 - گزارش بازی جام جهانی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ژاپن 0 یونان 0 - گزارش بازی جام جهانی» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید