کد مطلب:  42967 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سردیس جمشید مشایخی اصلاح می‌شود

سردیس جمشید مشایخی اصلاح می‌شود

به گزارش آسمونی:مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک از انتقال سردیس جمشید مشایخی به کارگاه، برای رفع ایرادات...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سردیس جمشید مشایخی اصلاح می‌شود
سردیس جمشید مشایخی اصلاح می‌شود

به گزارش آسمونی:مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک از انتقال سردیس جمشید مشایخی به کارگاه، برای رفع ایرادات و شبیه سازی کامل خبر داد.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک از انتقال سردیس استاد جمشید مشایخی برای رفع ایرادات و شبیه سازی کامل خبر داد.

مجید صالحی فیروز آبادی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: سردیس استاد جمشید مشایخی که به اذعان خالق اثر استاد حسن زاده، نیاز به شبیه سازی داشته برای اصلاحات لازم و به منظور تمرکز بهتر و ایجاد شرایط مناسب کاری، به کارگاه استاد حسن زاده منتقل می‌شود تا در اسرع وقت اقدامات اصلاحی روی آن انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: انتقال و شبیه سازی اثر در زمره تعهدات خالق اثر بوده و برای مجموعه شهرداری تهران هیچگونه هزینه‌ای در پی نخواهد داشت.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تصریح کرد: انتخاب چهره استاد جمشید مشایخی برای سردیس بنا به خواست خانواده ایشان انجام و چهره انتخابی بدون عینک و با محاسن برگزیده شد که برای اصلاح مجدد و شبیه سازی سردیس در انتخاب چهره از سوی خانواده محدودیتی اعلام نشده و وجود ندارد.

صالحی افزود: ما از کیفیت کار استاد حسن‌زاده که یکی از هنرمندان خوب تجسمی حال حاضر کشور است، مطمئن بودیم و تعجیلی در نصب اثر نبود و زمانبندی تولید و نصب اثر با توافق هنرمند مجسمه ساز بود. متاسفانه وی در زمان انجام کار دچار بیماری شد و کار آنطور که باید اجرا نشد. بر همین اساس این فرصت مجدداً به ایشان داده شد تا در کارگاه خود شبیه سازی لازم را با اجرای جزئیات چهره بر روی سردیس و کاهش ارتفاع آن به اندازه استاندارد، آماده سازی کند تا اثر فاخری در شأن استاد مشایخی تولید و مورد اقبال همگان قرار گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره سردیس جمشید مشایخی اصلاح می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سردیس جمشید مشایخی اصلاح می‌شود» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید