کد مطلب: 57359 درج نظر
جشنواره وب و موبایل و نقش آسمونی در این جشنواره
زمان مطالعه: 1 دقیقه

از گوشه صفحه میتوانید وارد قسمت رأی گیری شوید و از آسمونی حمایت کنید.

جشنواره وب و موبایل ایران در راستای معرفی بهترین و کارآمدترین وبسایت ها در زمینه ها و گروه های مختلف هرساله برگزار میشود. با رای داوران مردمی از  13مهر تا 1 اسفند وبسایت های مختلف تحت نظر هستند تا به نحو احسن از میان هزاران شرکت کننده سراسر کشور انتخاب شوند. در واقع ممکن است بتوانیم بگوییم که بزرگترین رقابت میان وبسایت های ایرانی همین جشنواره به خصوص است.

مجله اینترنتی

وبسایت ها در هر زمینه ای میتوانند باشند، انقلاب اسلامی، دین و معارف، خانواده و کودک، وبگاه های خبری، وبسایت های شهری و محله ای، سبک زندگی (خبر خوب: آسمونی این بار در این دسته شرکت کرده!)، سینما و تئاتر، ادب و فرهنگ و هنر و فلسفه، علم و دانش، تکنولوژی، گردشگری، کسب و کار و تجارت، محیط زیست، سلامت و بهداشت و زیبایی، ورزش و تندرستی از این گروه بندی ها هستند. یعنی در دایرکتوری وبسایت رسمی جشنواره وب و موبایل ایران، تمام وبسایت های رسمی ثبت شده اند.

در تصویر زیر میبینید میتوانید روی گوشه سمت چپ بالای سایت کلیک کنید و وارد دنیایی از وبسایت ها شوید و از وبسایت محبوب خود حمایت کنید. 

آسمونی

مجله آسمونی میتواند در این جشنواره بدرخشد، چراکه این قسمت با محوریت سبک زندگی، یک مجله بزرگ است که میتوانید همه جا با خودتان ببرید. منتظر اتفاقات بزرگ و خوب باشید!

ثبت نظر درباره «جشنواره وب و موبایل و نقش آسمونی در این جشنواره»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت