کد مطلب:  54066 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایتالیا توصیه جدید سازمان بهداشت جهانی در مورد قرنطینه بیماران کرونا را بررسی می‌کند

ایتالیا توصیه جدید سازمان بهداشت جهانی در مورد قرنطینه بیماران کرونا را بررسی می‌کند

ایتالیا دستورالعمل جدید سازمان جهانی بهداشت (WHO) در رابطه با قرنطینه بیماران آلوده به کروناویروس را بررسی می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایتالیا توصیه جدید سازمان بهداشت جهانی در مورد قرنطینه بیماران کرونا را بررسی می‌کند - Italy is considering a new World Health Organization recommendation for quarantine patients

به گزارش آسمونی : وزارت بهداشت ایتالیا از مشاوران دولت درخواست کرد تا توصیه‌های جدید سازمان جهانی بهداشت مبنی بر اینکه بیماران آلوده به کروناویروس می‌توانند پیش از منفی شدن نتیجه آزمایش از قرنطینه خارج شوند، ارزیابی کنند.

سازمان جهانی بهداشت هفته گذشته اعلام کرده بود بیمارانی که با علائم بیماری 10 روز متوالی را در قرنطینه سپری کرده‌اند در صورت نداشتن علائم بیماری "حداقل برای مدت سه روز"، می‌توانند از قرنطینه خارج شوند. طبق دستورالعمل اصلاح شده این سازمان، در افرادی که علائم بیماری کووید-19 پیشرفت نکند امکان خروج از قرنطینه در مدت 10 روز پس از اولین آزمایش مثبت وجود دارد.

پیش از این، سازمان جهانی بهداشت توصیه کرده بود پایان قرنطینه افراد آلوده به کروناویروس تنها پس از انجام دو بار آزمایش کرونا به فاصله 24 ساعت و منفی بودن جواب آنها امکانپذیر است. این تغییر دستورالعمل حائز اهمیت است چرا که بسیاری از کشورها هم‌اکنون با چگونگی مواجه با افرادی که به لحاظ تخصصی به این ویروس آلوده هستند اما خطر انتقال ویروس از آنها به دیگران وجود ندارد، درگیر هستند.

به گزارش مدیکال اکسپرس، سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: توصیه‌های مطرح شده به روز رسانی شده‌اند زیرا بیماران بهبود یافته کووید-19 برای مدت چند هفته به ویروس آلوده هستند و این در حالیست که به رغم نتایج آزمایش، این افراد نمی‌توانند آلوده‌کننده باشند و بیماری را به افراد دیگر انتقال دهند.

: برای دریافت مشاوره درباره ایتالیا توصیه جدید سازمان بهداشت جهانی در مورد قرنطینه بیماران کرونا را بررسی می‌کند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ایتالیا توصیه جدید سازمان بهداشت جهانی در مورد قرنطینه بیماران کرونا را بررسی می‌کند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید