مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  1845 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
نتیجه بازی ایتالیا و آلمان/مرحله نیمه نهایی

نتیجه بازی ایتالیا و آلمان/مرحله نیمه نهایی

از مرحله نیمه نهایی مسابقات جام ملتهای اروپا یورو 2012 تیم های ایتالیا و آلمان به مصاف هم رفتند. تیم ایتالیا...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

از مرحله نیمه نهایی مسابقات جام ملتهای اروپا یورو 2012 تیم های ایتالیا و آلمان به مصاف هم رفتند.

 تیم ایتالیا برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی ، ابتدا در دور گروهی با 5 امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کرد و سپس در مرحله 1/4 نهایی توانست در ضربات پنالتی تیم انگلیس را شکست دهد . در سوی مقابل نیز تیم آلمان برای رسیدن به این مرحله در مرحله گروهی با کسب 9 امتیاز به عنوان تیم اول گروه صعود کرد و در مرحله 1/4 نهایی توانست تیم یونان را شکست دهد .

نیمه اول بازی را تیم آلما بهتر آغاز کرد و خیلی سریع توانستند بر روی دروازه تیم ایتالیا موقعیت ایجاد کنند .

در دقیقه 4 بازی سامی خدیرا روی ارسال کرنر توی محوطه جریمه و در شش قدم، صاحب موقعیت شد ولی ضربه اش روی خط دروازه توست آندره پیرلو دفع و سپس توست بوفون کاملا مهار شد .

در دقیقه 11 بازی سامی خدیرا روی حرکت انفرادی و ارسال زمینی توپ در محوطه جریمه ، بوفون مرتکب اشتباه شد و توپ بعد از برخورد به مدافع با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 12 بازی تونی کروس یک شوت بسیار محکم را روانه دروازه ایتالیا کرد ولی بوفون بسیار عالی واکنش نشان داد و توپ را دفع کرد .

تیم ایتالیا که تا این لحظه زیر فشار تیم آلمان قرار داشت کم کم بر بازی تسلط پیدا کرد و توانست تا حدودی تیم آلمان را به عقب برگرداند و خود را صاحب موقعیت کند .

در دقیقه 17 بازی مونتلیوو یک ضربه از پشت محوطه به سمت دروازه آلمان شوت کرد که نوبر توپ را مهار کرد .

در دقیقه 18 بازی اینبار نوبت کاسانو بود که شانس خود را با یک ضربه از پشت محوطه جریمه امتحان کند که باز هم با واکنش نویر مواجه شد .

در دقیقه 19 بازی تیم ایتالیا توانست به گل برسد . آنتونیو کاسانو با یک ارسال زیبا بر روی دروازه ماریو بالوتلی را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد که بالوتلی هم قدر توپ را دانست و با یک ضربه سر دروازه تیم آلمان را گشود .

در دقیقه 26 بازی مسوت اوزیل از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد ولی بوفون تسلیم نشد و توپ اوزیل را گرفت .

در دقیقه 34 بازی پاس عمقی کاسانو ، مونتلیوو را در حالت تک به تک صاحب توپ کرد ولی تعلل مونتلیوو باعث شد که توپ را از دست دهد .

در دقیقه 35 بازی شوت بسیار عالی سامی خدیرا با واکنش بهتر از بوفون مواجه شد .

در دقیقه 36 بازی تیم ایتالیا باز هم به گل رسید ، مونتلیوو یک پاس عمقی بسیار عالی را برای بالئتلی ارسال کرد و بالوتلی با یک ضربه محکم و بسیار عالی دروازه ایتالیا را برای بار دو باز کرد .

تیم ایتالیا بعد از گل دوم بسیار عالی بازی را ارداره کرد و اجازه ایجاد موقعیت را به تیم آلمان نداد تا در نهایت بازی در نیمه اول با نتیجه 2 بر 0 به سود ایتالیا به پایان برسد.

نیمه دوم را تیم آلمانی هجومی اغاز کرد و سعی داشت که دو گل عقب افتادگی خود را جبران کند ولی با دفاع بسیار عالی تیم ایتالیا مواجه شد .

در دقیقه 54 بازی حرکت انفرادی و بسیار عالی اوزیل و با جاگذاشتن دو مدافع وارد محوطه جریمه شد و با پاس به بیرون خدیرا را صاحب توپ کرد ولی مدافعان ایتالیا اجازه گلزنی را به خدیرا ندادند .

در دقیقه 60 بازی حرکت بالوتلی و بعد از اینکه وارد محوطه جریمه تیم آلمان شئ ضربه اش را زد که با اختلاف کمی به بیرون رفت .

در دقیقه 61 ضربه ایستگاهی رویس با برخورد با نوک انگشتان بوفون ، به تیرک افقی برخورد کرد و به کرنر رسید .

در دقیقه 68 بازی دیامنتی که به جای مونتلیوو وارد بازی شده بود، یک پاس عمقی عالی را برای مارکیزیو محیا کرد ولی ضربه زیبای مارکیزیو با اختلاف اندک به بیرون رفت .

در دقیقه 75 بازی پاس عالی دروسی برای مارکیزیو باز هم این بازیکن در محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی ضربه اش باز هم با اختلاف به بیرون رفت .

تیم ایتالیا که فوق العاده دفاع میکرد ، در ضد حملات بسیار عالی موقعیت ایجاد میکردند ولی نتوانستند از هیچ کدام استفاده کنند .

در دقیقه 82 دیامنتی یک پاس عالی را برای دیناتاله که به جای بالوتلی وارد زمین شد بود ، ارسال کرد ولی دیناتاله ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت .

در دقیقه 83 بازی باز هم موقعیت گل برای ایتالیا به وجود امد و توسط بارزالتی به گل رسیدند ولی داور مسابقه گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد .

در دقیقه 85 بازی تونی کروس از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد ولی توپش با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 90 بازی تیم ملی آلمان صاحب یک موقعیت پنالتی شد و مسوت اوزیل به زیبای توپ را وارد دروازه تیم ایتالیا کرد تا امید به اردوی تیم آلمان بازگردد .

 

بعد از گل آلمانی ها روی به بازی احساسی آوردند و تیم ایتالیا که در نیمه دوم بسیار عالی دفاع کرده بود در دقایق تلف شده هم اجازه ایجاد موقعیت گل را به تیم ملی آلمان ندادند تا در نهایت بازی با نتیجه 2 بر 1 به سود تیم ملی ایتالیا به پایان رسید و تیم ملی ایتالیا به فینال مسابقات جام ملتهای اروپا یورو 2012 صعود کرد و باید با تیم اسپانیا بازی کند .

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نتیجه بازی ایتالیا و آلمان/مرحله نیمه نهایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نتیجه بازی ایتالیا و آلمان/مرحله نیمه نهایی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید