کد مطلب: 43714 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند

صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند

به گزارش آسمونی:سخنگوی سازمان ثبت‌احوال از صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند در کشور خبر داد. سیف‌الله...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند
صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند

به گزارش آسمونی:سخنگوی سازمان ثبت‌احوال از صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند در کشور خبر داد.

سیف‌الله ابوترابی با اشاره به اینکه بیش از 50 میلیون نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند تکمیل ثبت‌نام کردند اظهار کرد: تا 20 اردیبهشت امسال 50 میلیون و 945 هزار و 827 نفر مراحل تکمیل ثبت‌نام کارت ملی هوشمندشان را انجام داده‌اند که از این تعداد برای 45 میلیون و 293 هزار و 291 نفر کارت ملی هوشمند صادر شده و 44 میلیون و 421 هزار و 820 کارت نیز تحویل صاحبانشان داده شده است. پیش‌بینی می‌شود که حدود هشت تا 10 میلیون نفر نیز هنوز برای دریافت کارت‌های ملی هوشمند خود اقدام نکرده اند.

وی ادامه داد: بنابر مصوبه هیات وزیران در سال‌های 96 و 97 اعتبار کارت های نمونه قدیم را تمدید کردیم اما از فروردین سال 98 اعتبار کلیه کارت‌های ملی قدیم از درجه اعتبار ساقط شد.

ابوترابی در ادامه با تاکید بر اینکه بنای تمدید مهلت ثبت نام کارت ملی هوشمند را نداریم افزود: زیرا اگر باز هم تمدید کنیم عده‌ای هستند که در مهلت تعیین شده مراجعه نمی کنند بنابراین مهلت ثبت‌نام تمدید نشد تا افراد هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام کارت ملی هوشمندشان اقدام کنند.

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با دستگاه‌های اجرایی مقرر شد که از اول خرداد 98 کسانی که تکمیل ثبت‌نام انجام داده و رسید دریافت کرده‌اند هنگام مراجعه به دستگاه‌های اداری در زمره دارندگان کارت ملی هوشمند قرار گیرند، یعنی رسید تکمیل ثبت‌نام به منزله بهره مندی از خدمات در دستگاه‌های اجرایی کشور تا زمان صدور کارت ملی هوشمند است.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «صدور بیش از 45 میلیون کارت ملی هوشمند» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?