کد مطلب:  23351 
56 نظر
56 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدلینگ در اصفهان

مدلینگ در اصفهان

اصفهان نیز یکی از شهرهای دارای پتانسیل در زمینه مدلینگ است. علاقمندان اصفهانی می توانند در شهر خود اقدام به آموزش مهارت و فعالیت کنند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدلینگ در اصفهان همچون بسیاری از نقاط کشور در سال های اخیر پیشرفت وسیعی داشته است. در ادامه با آسمونی همراه باشید تا با صنعت مدلینگ در اصفهان بیشتر آشنا شوید.

اصفهان شهری باستانی در مرکز ایران است. شهر اصفهان در مرکز استان اصفهان قرار دارد. این شهر به عنوان سومین شهر پهناور و پر جمعیت ایران پس ازتهران و مشهد است. اصفهان در میان سال‌های 1050 تا 1722 میلادی به ویژه در قرن شانزدهم میلادی در میان حکومت صفویان هنگامی که برای دومین بار (پس از دوران سلجوقیان) پایتخت ایران شد، رونق فراوانی گرفت. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد، که تعدادی از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند. اصفهان در سال 2006 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و در سال 1388 به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و همین‌طور به عنوان پایتخت صنعتی ایران بعد از تهران انتخاب شده است. مدلینگ یک حرفه جدید در دنیای مد، پوشاک و تبلیغات است که روز به روز بر وسعت آن افزوده می شود.

به چه کسی مدل می گویند؟

یک مدل (یا مانکن) کسی است که با توجه به شرایط خاص فیزیکی خود، برای ارائه لباس و لوازم جانبی بر روی صحنه ظاهر می شود، در پروژه های تبلیغاتی از وی عکاسی می شود (فتو مدلینگ) یا در آگهی ها و فیلمهای تلویزیونی و سینمایی ایفای نقش می کند. شاید شما هم فکر می کنید فیزیک مناسبی دارید تا یک مدل حرفه ای باشید و عکس هایتان را بر روی بیلبوردها مشاهده کنید. پس با ما همراه باشید تا بازار کار این حرفه را بیشتر بشناسید.

موقعیت مدلینگ در اصفهان

استان اصفهان مانند مشهد، تهران و شیراز دارای موقعیت های بسیاری برای صنعت مدلینگ است. این استان علاوه بر گردشگران ایرانی، پذیرای گردشگرای خارجی نیز هست بنابراین بیشتر مراکز تجاری و فروشگاهی اصفهان برای پیشرفت و توسعه کار خود نیاز به مدل دارند. در این استان تولیدی های لباس زیادی دیده می شود و آنها برای عرضه و فروش محصولات خود نیاز به معرفی کالاها به بهترین نحو دارند. بنابراین استفاده از مدل در اصفهان روز به روز در حال گسترش است.
چنانچه علاقمند به صنعت مدلینگ هستید، قبل از اینکه بازار کار مدلینگ در اصفهان اشباع شود زودتر اقدام به کسب مهارت در این زمینه کنید.

بازار کار مدلینگ اصفهان

  1. همکاری در ساخت کلیپ ها و تیزرهای تبلیغاتی - پیامهای بازرگانی تلویزیونی و سینمایی
  2. همکاری جهت تهیه ژورنالهای تبلیغاتی لباس و مد
  3. همکاری جهت فروش و بازاریابی محصولات و فعالیتهای کمپانیهای معتبر
  4. همکاری جهت برپایی شوهای لباس
  5. همکاری با مجلات و نشریات – تهیه کنندگان سینما و تلویزیون - تولید کنندگان لباس – آتلیه های عکاسی – سالنهای فیلم برداری – مجلات و نشریات - سالنهای گریم و آرایشگاهها و ...

به امید پیشرفت هر چه بیشتر صنعت مد و پوشاک ایرانی اسلامی

: برای دریافت مشاوره درباره مدلینگ در اصفهان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مدلینگ در اصفهان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
  • مهرشاد
  • امیرحسین
نمایش نظرات بیشتر