کد مطلب: 23351 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدلینگ در اصفهان

مدلینگ در اصفهان

یک مدل ( یا مانکن) کسی است که با توجه به شرایط خاص فیزیکی خود، برای ارائه لباس و لوازم جانبی بر روی صحنه ظاهر می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

مدلینگ در اصفهان همچون بسیاری از نقاط کشور در سال های اخیر پیشرفت وسیعی داشته است. در ادامه با آسمونی همراه باشید تا با صنعت مدلینگ در اصفهان بیشتر آشنا شوید.

اصفهان شهری باستانی در مرکز ایران است. شهر اصفهان در مرکز استان اصفهان قرار دارد. این شهر به عنوان سومین شهر پهناور و پر جمعیت ایران پس ازتهران و مشهد است. اصفهان در میان سال‌های 1050 تا 1722 میلادی به ویژه در قرن شانزدهم میلادی در میان حکومت صفویان هنگامی که برای دومین بار (پس از دوران سلجوقیان) پایتخت ایران شد، رونق فراوانی گرفت. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد، که تعدادی از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند. اصفهان در سال 2006 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و در سال 1388 به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و همین‌طور به عنوان پایتخت صنعتی ایران بعد از تهران انتخاب شده است. مدلینگ یک حرفه جدید در دنیای مد، پوشاک و تبلیغات است که روز به روز بر وسعت آن افزوده می شود.

یک مدل ( یا مانکن) کسی است که با توجه به شرایط خاص فیزیکی خود، برای ارائه لباس و لوازم جانبی بر روی صحنه ظاهر می شود، در پروژه های تبلیغاتی از وی عکاسی می شود( فتو مدلینگ) یا در آگهی ها و فیلمهای تلویزیونی و سینمایی ایفای نقش می کند. شاید شما هم فکر می کنید فیزیک مناسبی دارید تا یک مدل حرفه ای باشید و عکس هایتان را بر روی بیلبوردها مشاهده کنید. پس با ما همراه باشید تا بازار کار این حرفه را بیشتر بشناسید.

بازار کار مدلینگ اصفهان

  1. همکاری در ساخت کلیپ ها و تیزرهای تبلیغاتی - پیامهای بازرگانی تلویزیونی و سینمایی
  2. همکاری جهت تهیه ژورنالهای تبلیغاتی لباس و مد
  3. همکاری جهت فروش و بازاریابی محصولات و فعالیتهای کمپانیهای معتبر
  4. همکاری جهت برپایی شوهای لباس
  5. همکاری با مجلات و نشریات – تهیه کنندگان سینما و تلویزیون - تولید کنندگان لباس – آتلیه های عکاسی – سالنهای فیلم برداری – مجلات و نشریات - سالنهای گریم و آرایشگاهها و ...

به امید پیشرفت هر چه بیشتر صنعت مد و پوشاک ایرانی اسلامی

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

  • مهرشاد
  • امیرحسین
نمایش بیشتر

ثبت نظر درباره «مدلینگ در اصفهان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?