آیا حذف آثار مانی رهنما از آرشیو صدا و سیما صحت دارد؟ | آسمونی
کد مطلب: 55694 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آیا حذف آثار مانی رهنما از آرشیو صدا و سیما صحت دارد؟

آیا حذف آثار مانی رهنما از آرشیو صدا و سیما صحت دارد؟

خبر حذف آثار "مانی رهنما" از آرشیو رادیو آوا، تأیید شد، آیا تنها این شبکه رادیویی در صداوسیما آثار مربوط به این خواننده را حذف کرده او را فاقد صلاحیت‌های فردی دانسته است؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : چند روز گذشته صدای "مانی رهنما" در موج رادیو آوا شنیده شد؛ پخش آهنگِ خواننده‌ای که به ایران پشت کرده و مواضع این روزهای اخیرش قابل تأمل است. وقتی نه خودش و نه همسرش می‌خواهند راه‌های پشت سرشان را خراب نکنند تا بتواند کماکان در ایران درآمد داشته باشد. اما آزرده‌خاطر می‌شویم که کشور مادری‌شان را به کشوری دیگر ترجیح می‌دهند و حتی در کنارِ دلیل مضحک‌آمیز آلودگی هوا و ترافیک، ایران را کشور خوبی نمی‌دانند و برای آرمان‌هایش،‌ ارزش لازم را قائل نمی‌شوند.

حالا با این تفاسیر گزارشی انتقادآمیز به عدم نظارت درستِ بر برنامه‌های صداوسیما داشتیم که در این حال و هوا و اتفاقات، صدای این خواننده از موجِ رادیو آوا پخش می‌شود. این خبر بازتاب‌های زیادی داشت تا به امروز که آثار مانی رهنما از آرشیو "صدا و سیما" حذف شد. با پیگیری‌های خبرنگار تسنیم مشخص شد که این اتفاق افتاده؛ چرا که مدیران صداوسیما "مانی رهنما" را پس از مهاجرت از ایران به ترکیه و بیان برخی صحبت‌ها، «فاقد صلاحیت‌های فردی» برای پخش آثارش دانسته‌اند و آثار این خواننده از بخش آرشیو رادیو آوا حذف شد.

البته به این عکس‌العمل با تأخیر منتقدیم و در عین حال با تحقیقات و پیگیری‌هایی که شده فقط آثار "مانی رهنما" از آرشیو رادیو آوا حذف شده! چرا دیگر شبکه‌ها و بخش‌های صداوسیما این خواننده را فاقد صلاحیت‌های فردی ندانسته‌اند؟

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آیا حذف آثار مانی رهنما از آرشیو صدا و سیما صحت دارد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «آیا حذف آثار مانی رهنما از آرشیو صدا و سیما صحت دارد؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?