مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  16968 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سفیر ایران در برزیل: سفارت ایران بر شرایط المپیک مسلط است

سفیر ایران در برزیل: سفارت ایران بر شرایط المپیک مسلط است

به گزارش آسمونی خبرنگار اعزامی مهر به ریودوژانیرو، محمدعلی قانع زاده، سفیر ایران در کشور برزیل با بیان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی خبرنگار اعزامی مهر به ریودوژانیرو، محمدعلی قانع زاده، سفیر ایران در کشور برزیل با بیان اینکه معتقد است اهالی رسانه حاضر در ریو به واسطه مشکلات و محدودیت های بسیاری که در این شهر وجود دارد متحمل زحمات بسیاری شده اند، در مورد تاثیر حضور رسانه ها توضیح داد.

IMG14313994
IMG14313994

وی اظهار داشت: زمانی که مدال آوری با استفاده از اخبار امیدبخش شما به کشورمان انتقال داده می‌شود، ترجمان احساسات ملی و مذهبی است و در نتیجه حس نشاط و افتخار در میان مردم به وجود می آید.

این مقام مسئول افزود: سفارت ایران در برزیل از سه جنبه سعی کرده تا بر اوضاع و شرایط المپیک مسلط باشد. در واقع سه هدف اصلی در این خصوص مدنظر سفارت بود. اول اینکه با دولت محلی و ارگان های امنیتی ارتباط گرفته و انتظارات خودمان از حیث حمایت از کاروان ایران را اعلام کردیم. این نیروها را متقاعد کردیم تا بهترین شرایط را برای کاروان ورزشی کشورمان به وجود بیاورند.

قانع زاده تاکید کرد: در وهله دوم با راه اندازی دفتر کنسولگری ایران در ریو ، کار حمایتی خود از بیش از چهار هزار ایرانی مسافر در برزیل را آغاز کردیم. همه خدمات از جمله خدمات درمانی و یا مفقودی مدارک هویتی در این دفتر به هموطنان کشورمان ارائه می‌شود.

سفیر ایران تاکید کرد: هدف سوم ما هم این بود که از فرصت المپیک استفاده کنیم تا آداب و سنن و فرهنگ کشورمان را تبلیغ کنیم و به دنیا نشان بدهیم. بر همین اساس یک نمایشگاه صنایع دستی از روز سه شنبه در کنسولگری ایران افتتاح شد و نمایشگاه دوم هم یک روز بعد از آن با موضوع فرهنگ و علوم ایرانی در همین دفتر دایر شد و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

قانع زاده گفت:  استقبال برزیلی ها از این نمایشگاه به طور نسبی خوب و قابل قبول بود. در مورد تامین امنیت مسابقات هم خوشبختانه به واسطه حضور پلیس اینترپل کشورمان در مسابقات المپیک با خیال آسوده نگرانی از بابت آرامش کاروان کشورمان نداریم. کشورمان در کنار چند کشور دیگر جزو گروه هایی بود که دولت برزیل از آنها کمک ویژه خواست و به واسطه تجربه خوبمان در جام جهانی، این بار هم همکاری نزدیکی را با میزبان انجام دادیم. بنده به شخصه هیچ نگرانی از حیث تامین امنیت ایرانیان عزیز حاضر در ریو ندارم. البته برخی نارسایی ها در میزبانی وجود دارد اما در بعد کلان این موضوع به هیچ عنوان مهم و اثرگذار نیست.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره سفیر ایران در برزیل: سفارت ایران بر شرایط المپیک مسلط است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سفیر ایران در برزیل: سفارت ایران بر شرایط المپیک مسلط است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید