کد مطلب:  17889 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترکیب تیم ووشو جوانان ایران اعلام شد

ترکیب تیم ووشو جوانان ایران اعلام شد

به گزارش آسمونی، رقابت های ووشو قهرمانی جوانان جهان طی روزهای 4 الی 10 مهرماه به میزبانی بلغارستان و در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رقابت های ووشو قهرمانی جوانان جهان طی روزهای 4 الی 10 مهرماه به میزبانی بلغارستان و در شهر بورگاس برگزار خواهد شد.  مسابقات بخش ساندا تنها در رده سنی جوانان و پیکارهای تالو در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان انجام می شود.

1955224
1955224

بر همین اساس در تیم ساندای دختران و در وزن 48- کیلوگرم کوثر میرزاحسینی، در وزن 52- کیلوگرم فاطمه ویسی و در وزن 60- کیلوگرم مائده هاشمی با هدایت «ژنگ ینان» چینی و مربیگری راضیه طهماسبی به این رقابتها اعزام می شوند. 

در بخش تالو دختران،حدیث امیری به همراه  نازنین بازدار در رده سنی نونهالان،  فاطمه جزینی و مینا پناهی در رده سنی نوجوانان، زهرا کیانی و ناهید پورشبانان در رده سنی جوانان با هدایت «لیو ژن ینان» چینی و مریم معماری به عنوان مربی به دیدار رقبای جهانی خود می روند. 

اما در رده پسران و در بخش ساندا حمیدرضا سهندی در وزن 60- کیلوگرم، آرمین افراز در وزن 65- کیلوگرم، یوسف صبری در وزن 70- کیلوگرم، محمدمهدی گرشاسبی در وزن 75- کیلوگرم و فرشاد نظرنیا در وزن 80- کیلوگرم با مربیگری « خوآنگـ» چینی و مربیگری امیر اوجاقی و در بخش تالو محمدرضا جعفری و شاهین بنی طالبی در رده سنی نونهالان، طاها بدیعی و محمدعلی مجیری در رده سنی نوجوانان، حسین رحمانی و سیدمحمد حسینی در رده سنی جوانان با سرمربیگری« یوان مین» و مربیگری علیرضا بهره من در ترکیب ثابت تیم جوانان قرار گرفتند. 

: برای دریافت مشاوره درباره ترکیب تیم ووشو جوانان ایران اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ترکیب تیم ووشو جوانان ایران اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید