کد مطلب:  11742  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فدراسیون جهانی بسکتبال: ایران هنگ کنگ را با فوت از سر راه کنار زد

فدراسیون جهانی بسکتبال: ایران هنگ کنگ را با فوت از سر راه کنار زد

1394/07/05به گزارش آسمونی به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود، سایت فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی با تیتر "ایران...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
iranian-basketball-win-vs-hong-kong
iranian-basketball-win-vs-hong-kong

1394/07/05

به گزارش آسمونی به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود، سایت فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی با تیتر "ایران با منفجرکردن هنگ ‌گنگ چهارمین برد خود را کسب کرد" نوشت:

مدافع عنوان قهرمانی جام ملت‌ها آسیا هنگ کنگ را با فوت از سر راه برداشت و چهارمین پیروزی خود در این دوره را کسب کرد. بازی برای ایران نسبتا سخت آغاز شد. هنگ کنگ این توانایی را داشت که در کوارتر اول فاصله با ایران را کم نگه دارد اما تیم ملی در کوارتر دوم اوضاع را در دست گرفت و دیگر اجازه نداد شرایط قبل تکرار شود.

در این بازی زوج صمد نیکخواه بهرامی و محمد جمشیدی نمایش مقتدر ایران را که می‌خواهد بدون شکست راهی یک چهارم نهایی شود رهبری کردند. درکل 5 بازیکن ایران در این بازی 10 امتیاز یا بیشتر کسب کردند.

میانگین قدی ایران نسبت به هنگ‌کنگ بسیار بیشتر بود. نقشه‌های درک بائرمن باعث شد ایران 55 ریباند در مقابل 25 ریباند حریف انجام دهد. محمد جمشیدی در این بازی بسیار درخشان بود. او 22 امتیاز گرفت.

هشت شوت از 11 اقدام او وارد سبد شد. این بازیکن 4 پرتاب سه امتیازی هم انجام داد، 3 ریباند داشت و برای کمک به پیروزی تیمش سه پاس منجر به گل هم داد. همانطور که انتظار می‌رفت قصه این بازی، یک بازی بدون دردسر برای ایران بود. آن‌ها خود را برای تقابل سخت فردا مقابل فیلیپین آماده می‌کنند و برای اینکار دقایق بازی بین بازیکنان ایران تقسیم شد.

: برای دریافت مشاوره درباره فدراسیون جهانی بسکتبال: ایران هنگ کنگ را با فوت از سر راه کنار زد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «فدراسیون جهانی بسکتبال: ایران هنگ کنگ را با فوت از سر راه کنار زد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید